Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/112)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr No Score muži

24.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 112 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
2. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
3. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
3. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
5. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
5. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
5. Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
9. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
9. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
9. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
9. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň
9. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
9. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
9. Teichner David CZE004494 C No stress Praha
17. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
17. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
17. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal
17. Ludvig Vladan CZE059381 DC Virus Opava
17. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
17. Monczmann Michal CZE051930 A Cafe bar GrossOpava
17. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
17. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Pilař Petr CZE003098 A Elklima Trhová Kamenice
17. Pulpit Miroslav CZE038775 C Rychlé šípy Rajhrad
17. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
17. Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Zdráhal Jan CZE057195 B Kaspec Libina
33. Bordáč Jan CZE000329 A Rožmberk nad Vltavou
33. Flégl Daniel CZE000772 A ŠK Rebelové Myštěves
33. Gaži Martin CZE049428 C Šipkový klub Ludvíkov
33. Janák Martin CZE044986 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Knoll Zdeněk CZE001414 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Kovačík Martin CZE027403 A DC Laser České Budějovice
33. Krajčo Peter CZE057784 D Desperados Brno
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
33. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň
33. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše
33. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
33. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
33. Monczmann Marek CZE051929 A Cafe bar GrossOpava
33. Otruba Michal CZE042335 B Dangerous Rebels Jičín
33. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 01:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 01:47:21