Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/150)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr singl

24.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 150 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová
2. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
3. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
4. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
5. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
5. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
7. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
7. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
9. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
9. Souček Petr CZE010229 A DC Laser České Budějovice
9. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
13. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
13. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
13. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
13. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň
17. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
17. Pulpit Miroslav CZE038775 C Rychlé šípy Rajhrad
17. Uvíra Lukáš CZE023883 A DC Virus Opava
17. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice
17. Zajíc Jan CZE051481 C Arsenal Most
25. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
25. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
25. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
25. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
25. Monczmann Marek CZE051929 A Cafe bar GrossOpava
25. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
25. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
25. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
33. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
33. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
33. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
33. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
33. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
33. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
33. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
33. Ludvig Vladan CZE059381 DC Virus Opava
33. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
33. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
33. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
33. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava
33. Schrom Martin CZE059535 Sharks Olomouc
33. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
33. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy
49. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
49. Bordáč Jan CZE000329 A Rožmberk nad Vltavou
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 04:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 04:26:09