Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice mixy

24.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 78 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
2. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
3. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
3. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
5. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
5. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
5. Koncerová Markéta CZE041847 B Pivnice Beseda Vsetín
Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
5. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty
9. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice
Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
9. Prokopcová Irena CZE048545 D U Soudku Arnultovice
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
9. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
9. Tůmová Petra CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou
Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
9. Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
17. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
17. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
17. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
17. Liznová Veronika CZE032489 D DC Haluzáři Cetkovice
Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko
17. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
17. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
17. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava
Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
17. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B
Strachoň Štěpán CZE049103 D DC Pivárna Sloup B
17. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
17. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
17. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
33. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
Patócs Martin CZE051589 C Zelená Laguna DC Tehov
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
33. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice
33. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
Horáček Lukáš CZE037767 Jablonec n. N.
33. Hrušová Vlasáková CZE050593 D Upíři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
33. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal
Balej Josef CZE038406 A Trimetal
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
33. Kozlová Kateřina CZE033162 D Phoenix Darts
Hasoň Jiří CZE050729 D DC Pivárna Sloup A
33. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
33. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team
Pala Lubomír CZE039497 C Alejak Sokec Boskovice
33. Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov
Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
33. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava
Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
33. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2018 10:24

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.7.2018 10:24:50