Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/110)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice mixy

24.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 110 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
2. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
3. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
5. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
5. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
5. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
9. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
9. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nedó David CZE049959 B Titans Praha
9. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
9. Moravcová Jana CZE048433 C Družba DOMINO Ostrov
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
9. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně
Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Hrbáček Michal CZE057193 B Twister Kroměříž
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
17. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
17. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
17. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
17. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
17. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
33. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
33. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
33. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
Král Petr CZE002336 C Alejak Sokec Boskovice
33. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
33. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
Horáček Lukáš CZE037767 Jablonec n. N.
33. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Kárná Jana CZE007213 C DC Osmička Brno
Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
33. Koháková Ivana CZE027892 B Praha
Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov
Kotrba Bohumil CZE039765 C Zálesáci
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
33. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Tečkaři
Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 15:21

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 15:21:31