Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice ženy

30.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 44 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
2. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
Vicanová Karla CZE000873 B Oceloti Most
3. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
Hergetová Monika CZE031649 A Rafani Vrchotovy Janovice
3. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
5. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
5. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
5. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
5. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
9. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
9. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
9. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
9. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
9. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice
17. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
17. Koncerová Markéta CZE041847 B Pivnice Beseda Vsetín
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
17. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice
Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 C Družba DOMINO Ostrov
25. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
25. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
25. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
25. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
25. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Hloušková Olga CZE057335 Praha
25. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
25. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha
25. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
25. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
25. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV
25. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
25. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
Hebertová Linda CZE052819 D Sázava
25. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
25. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
25. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
25. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
41. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
41. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
41. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
41. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov
Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 01:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 01:38:51