Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy - 3. kolo

30.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 52 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha)
2. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko
3. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
5. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV
9. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
9. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
9. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most
Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most
9. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
9. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
9. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
17. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
17. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
17. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice
17. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
17. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov
33. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
33. Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
33. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
33. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
33. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
33. Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
33. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Jírová Kateřina CZE054899 D DC ŽÍLA CHODOV
33. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
33. Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy
33. Koháková Ivana CZE027892 B Praha
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
33. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
33. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
33. Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice
Vojtková Michaela CZE054826 V.I.P. Bar Vltava ČB
33. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 05:15

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 05:15:04