Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy - 3. kolo

30.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 52 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
2. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
3. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
5. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV
9. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
9. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
9. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
9. Nagyová Katarína SVK019700 A Povážská Bystrica
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
9. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
17. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
17. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
Hebertová Linda CZE052819 D Darts Boubín Kolín
17. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem
Králíková Kristýna CZE056928 Saloon Brandýs nad Labem
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
17. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
33. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
33. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
33. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
33. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Jírová Kateřina CZE054899 D DC Gepardi Karlovy Vary
33. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
33. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
33. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
33. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
33. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
33. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice
Vojtková Michaela CZE054826 B Sousedky České Budějovice
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 07:33

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 07:33:58