Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice muži

30.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice muži | Dvojic: 92 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
2. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
3. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
3. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy
5. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
5. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
5. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice
5. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
Flégl Daniel CZE000772 A Truhles Hradec Králové
9. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
9. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
9. Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
9. Šťastný Jan CZE045954 A GARÁŽNÍCI CHEB
Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
9. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
9. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
9. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
17. Cerman Aleš CZE057262 Peckaři Kokonín
Koňařík Josef CZE003313 A Outsiders Vsetín
17. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
17. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové
17. Flégl Jan CZE035176 D ŠK Sušice
Kopa Pavel CZE053837 D ŠK Sušice
17. Hodovanec Antonín CZE045278 B Žraloci Svitavy
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
17. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
17. Kačer Jiří CZE000447 C Bažina 4077 Praha
Vráblík David CZE055647 C Bažina 4077 Praha
17. Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec
Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec
17. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři
17. Pikrt Michal CZE003097 C DC ŽÍLA CHODOV
Šimůnek Milan CZE032907 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Pokorný David CZE044298 A DC Bunda Starý Klíčov
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
Libánský Jiří CZE056096 B DC Bonus Bendovka Praha
33. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
33. Bolek Marcin CZE056679 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň
33. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
33. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
33. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
Vaško Michal CZE040197 Fedor Sokolov
33. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar
Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
33. Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
33. Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
33. Mülling Jan CZE052281 C Ložisková mafie Pšov
Dostál Petr CZE052889 B Ložisková mafie Pšov
33. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Chlumec n/C.
33. Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
33. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
Hoť Vladimír CZE048183 C DC Smrkáči Břežany
33. Ševčík Leoš CZE007889 A JP Čechi dalovice
Trbušek Jan CZE032100 A Fedor Sokolov
33. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most
Slavík Filip CZE003125 A Mexiko Chomutov
49. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
49. Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
Lukavský Martin CZE000688 B Sport club 1930 Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 18:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 18:55:16