Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

30.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 108 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
2. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
3. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
5. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
5. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
5. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
5. Zmelík Oto SVK019707 A Bratislava
Krajkovič Martin SVK Humenné
9. Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov
9. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
9. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
9. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
9. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
9. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
9. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
17. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
17. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
17. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice
Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
17. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
17. Kačer Jiří CZE000447 B Bažina 4077 Praha
Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha
17. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
Flégl Daniel CZE000772 A ŠK Rebelové Myštěves
17. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
17. Šťastný Jan CZE045954 B ŠK Správná trefa z.s.
Maciarz Karel CZE045916 B Cheb
17. Votava Martin CZE006114 B DC Bonus Bendovka Praha
Libánský Jiří CZE056096 B DC Bonus Bendovka Praha
17. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
33. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
33. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
33. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
33. Hodovanec Antonín CZE045278 A Žraloci Svitavy
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov
Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
33. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
33. Hrbáček Dominik CZE057673 B Twister Kroměříž
Hrbáček Michal CZE057193 B Twister Kroměříž
33. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Knoll Zdeněk CZE001414 A DC Ranec Frýdek-Místek
Janák Martin CZE044986 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
33. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
33. Moučka Daniel CZE004595 C Těžké váhy Liběšice
Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
33. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov
Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 18:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 18:21:25