Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP ženy

30.9.2017 | Most KD Repre | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 74 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha
2. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín
3. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
3. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
5. Fuchsová Jaroslava CZE015610 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
5. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
9. Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
9. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 7
9. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
9. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
9. Plchová Olga CZE007026 B Buldoci Moravská Třebová
9. Seidlová Petra CZE042170 B Ostré hroty Svémyslice
9. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
9. Vojtková Michaela CZE054826 V.I.P. Bar Vltava ČB
17. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
17. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
17. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most
17. Hloušková Olga CZE057335 Praha
17. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
17. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha
17. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
17. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
17. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
17. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
17. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov
17. Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
17. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
17. Žídková Vladislava CZE048615 B A jaj Huslenky
33. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
33. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
33. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
33. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
33. Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov
33. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
33. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice
33. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV
33. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
33. Kopalová Petra CZE054674 ŠK Záryby
33. Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
33. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2017 14:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.11.2017 15:02:16