Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy - 3. kolo

30.9.2017 | Most KD Repre | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 106 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
3. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
3. Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal
5. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
5. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
5. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
5. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
9. Benešová Marika CZE006162 Chropyně
9. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
9. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
9. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
9. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
9. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most
17. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
17. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
17. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
17. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov
17. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
17. Pumrová Michaela CZE036272 D DC ŽÍLA CHODOV
17. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice
17. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina
17. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany
17. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
33. Chládková Lucie CZE047073 Desná
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín
33. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
33. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
33. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most
33. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
33. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
33. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
33. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice
33. Hevkánová Věra CZE026781 D DC ŽÍLA CHODOV
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
33. Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
33. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 7
33. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
33. Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
33. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha
33. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 11:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 11:38:01