Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/135)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP muži

30.9.2017 | Most KD Repre | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 135 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
2. Smutný Jiří CZE038369 C DC Bonus Bendovka Praha
3. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
3. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
5. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov
5. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
5. Schieferdecker Václav CZE000469 B Ložisková mafie Pšov
9. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani Č.Budějovice
9. Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
9. Janák Martin CZE044986 A DC Ranec Frýdek-Místek
9. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
9. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov
9. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
9. Urys František CZE033107 B DC ŽÍLA CHODOV
9. Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
17. Augustýn Jiří CZE041554 A Desperados Brno
17. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
17. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov
17. Chval Petr CZE051533 C Koník České Budějovice
17. Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
17. Krátký Pavel CZE007591 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
17. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
17. Maciarz Karel CZE045916 B PAPER Club Cheb
17. Pokluda David CZE048550 B Tygři Skalice
17. Poljanský Ivo CZE000841 B Nervotoči na Pekárně
17. Skřipský Stanislav CZE022079 A Ložisková mafie Pšov
17. Slavík Filip CZE003125 A Mexiko Chomutov
17. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Špírek Jan CZE042895 A Ostré hroty Svémyslice
17. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň
33. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
33. Fuchs Pavel CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Grbič Mladen CZE055499 D Základna Kralupy n/Vlt.
33. Havrila Miroslav CZE054743 D ŠK Bořeň Bílina
33. Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl
33. Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec
33. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kašpar Jakub CZE050463 C Rytíři Ostrava
33. Kiss Petr CZE056293 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Knoll Zdeněk CZE001414 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
33. Kraj Karel CZE051315 C Béčka Byškovice
33. Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Kuchta Miroslav CZE053109 C Metro music club
33. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň
33. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová
33. Nemeš Zdeněk CZE042633 C DC Máchalové Kladno
33. Pecánek Martin CZE044169 C Darts Boubín Kolín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 14:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 14:47:27