Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/266)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 3. kolo

30.9.2017 | Most KD Repre | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 266 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
2. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
3. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři
3. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
5. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
5. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
5. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
5. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov
9. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů
9. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
9. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
9. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
9. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
9. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
9. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
17. David Karel CZE004342 C Ďáblíci Lom
17. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
17. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar
17. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
17. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
17. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové
17. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
17. Symerský David CZE032941 B Gerlich Fulnek
17. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři
17. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
17. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
17. Zýka Dušan CZE023318 A Šipkový spolek Žatec
17. Židlický Zbyněk CZE011651 A Ostré hroty Svémyslice
33. Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
33. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
33. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
33. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A
33. Čermák Pavel CZE054338 D Chalupáři Slaný
33. Dvořák Jiří CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Fuchs Pavel 1964 CZE010594 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
33. Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek
33. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
33. Krajkovič Martin SVK Humenné
33. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň
33. Nedó David CZE049959 B Titans Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 15:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 15:19:00