Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 3. kolo

29.9.2017 | Most KD Repre | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 76 | Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
2. Pitra Jan CZE056158 C DC Šemík Neumětely
3. Písek David CZE046265 B DC Mustang Brno B Němčice
4. Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Kodera Pavel CZE000029 C Spolek Neratovických Šipkařů
5. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
7. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
7. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
9. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
9. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
9. Souček Petr CZE010229 A Sparta Loučovice A
9. Stejskal Luboš CZE045446 A Nikola Kraslice
13. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
13. Polák Michal CZE046520 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
13. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
13. Zajíc Jan CZE051481 D Magistři Duo Most
17. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
17. Hrach Zdeněk CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy
17. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
17. Knoll Zdeněk CZE001414 C DC Ranec Frýdek-Místek
17. Kubík Petr CZE002084 A Mosteckej ŠK
17. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
17. Moučka Daniel CZE004595 D Hrozen Ploskovice
17. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín
25. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
25. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
25. Janák Martin CZE044986 B DC Ranec Frýdek-Místek
25. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
25. Mikuš Milan CZE044706 D Průšvih Karlovy Vary
25. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
25. Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
25. Procházka Robert CZE003370 A Mosteckej ŠK
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň
33. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
33. Grygar Lukáš CZE043971 B Gerlich Fulnek
33. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek
33. Krajkovič Martin SVK Humenné
33. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
33. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
33. Markl Jan CZE053992 B Borci Česká Třebová
33. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň
33. Mildorf Jiří CZE042799 B Lucerna Most
33. Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Pokluda David CZE048550 C Tygři Skalice
33. Preclík Karel CZE014783 B Club Fanda Praha
33. Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
33. Žilka Jan CZE035517 B DC Easy Game
49. Augustýn Jiří CZE041554 A Desperados Brno
49. Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 14:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 14:54:51