Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/104)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice mixy - 3. kolo

29.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 104 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
2. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
3. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
5. Benešová Marika CZE006162 Chropyně
Fridrich Vladan CZE015650 A Nikola Kraslice
5. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
5. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
5. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
9. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
9. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
9. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
9. Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
9. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
17. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Rajtmajer Marek CZE053252 D DC Kameňák Plzeň
17. Dragounová Jana CZE059110 Most
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
17. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
17. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
17. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice
Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
17. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
17. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
17. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Rychlíková Vladimíra CZE026982 Pijonýři Litvínov
Kraus Karel CZE043131 B Hrušky Litvínov
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice
17. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
33. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha
Taraba Josef CZE034293 C Greenhorn's Praha
33. Domáčková Karolína CZE054453 OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři
33. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Hruboňová Lenka CZE043561 B Za Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582 B Za Vodou Litomyšl
33. Koháková Ivana CZE027892 B Praha
Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
Symerský David CZE032941 B Gerlich Fulnek
33. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy
Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
33. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha
Kačer Jiří CZE000447 C Bažina 4077 Praha
33. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
33. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
33. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 03:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 03:27:04