Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/230)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP muži - 2. kolo

22.4.2017 | Králíky Kulturní dům | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 230 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
2. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři
3. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice
3. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
5. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
5. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
5. Borecký Petr CZE014700 A Ostré hroty Svémyslice
5. Novák Michal CZE018655 A Black Horses Pardubice
9. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
9. Dudáš Milan SVK010156 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
9. Horák Jan CZE023812 A DC Laser České Budějovice
9. Hořín Marek CZE032946 B Gerlich Fulnek
9. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
9. Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
9. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava
9. Vlha Martin CZE050625 C Pivnice Beseda Vsetín
17. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
17. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná
17. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
17. Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
17. Houška Jan 1986 CZE001409 B Soptíci Hradec Králové
17. Jelínek Patrik CZE035852 A TJ Viktoria Radim
17. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
17. Košťál Robert CZE000552 C Fekobe Pilníkov
17. Moučka Daniel CZE004595 D Hrozen Ploskovice
17. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
17. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
17. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim
17. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
17. Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice
17. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
33. Bamburowicz Krzysztof POL
33. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov
33. Chýlek Jiří CZE002219 A Darts club Tichá
33. Dejdar Jiří CZE051522 C Amatéři Svitavy
33. Hojda Petr CZE054203 C ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
33. Hrach Zdeněk CZE027405 D ŠK Hrášci Klatovy
33. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary
33. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
33. Jozek Martin CZE043416 B Darts club Tichá
33. Kliment Martin CZE004571 Black Panthers Vsetín
33. Kohut Vlastimil CZE016987 B Trosky Litomyšl
33. Krejčíř Josef CZE000877 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
33. Kukla Jan CZE050601 C Čoudovna Vroutek
33. Meiner Daniel CZE052326 C ŠK OKO Plzeň
33. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Mišurec Martin CZE052573 C Pivnice Beseda Vsetín
33. Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
33. Pliskva Jaroslav CZE037797 B DC BACARDI BAR K. VARY
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 08:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 08:52:31