Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice ženy - 2. kolo

22.4.2017 | Králíky Kulturní dům | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 48 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game
Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko
2. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
3. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
3. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava)
Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany
5. Benešová Marika CZE006162 Chropyně
Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci
5. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha
Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu)
5. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou
5. Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka
Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín
9. Burdová Radka CZE054849 C Hornets Sportovka Bohumín
Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín
9. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov
9. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 B Rytíři Ostrava
9. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín
Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
9. Pošepná Marie CZE046105 D DC No Score Kosice
Kovářová Lenka CZE047806 B Aces Svitavy
9. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno
Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
9. Troníčková Eva CZE050014 C VSB Bolevec Plzeň
Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
17. Bartošová Michaela CZE051145 C Devils Poděbrady
Tomiová JItka CZE054372 C Jičín
17. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana CZE011313 C Peckaři Kokonín
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky
Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky
17. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha
17. Šimíková Pavla CZE010268 A Korunky Kolín
Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby
17. Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod
Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň
17. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
Tabáková Alexandra CZE033087 Pink Diamond Praha
25. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov
25. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
25. Dančáková Monika CZE057473 Vsetín
Lipnerová Marcela CZE053765 D Pivnice Beseda Vsetín
25. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
25. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
25. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice
Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín
25. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
25. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
25. Kučerová Adéla CZE047903 C Amatéři Svitavy
Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha
25. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina
25. Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
25. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
25. Samlerová Michaela CZE048405 B Střelci ze zátiší
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
25. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV
25. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov
25. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C.
Kánská Alice CZE054435 C Mašinky Hradec Králové
41. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV
Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
41. Janouškovcová Jana CZE041975 B Úlet Křimice
Koudelková Miluše CZE052325 ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
41. Koberová Aneta CZE052477 C Skeletoni Plzeň
Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň
41. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice
41. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava
Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
41. Seidlová Petra CZE042170 B Ostré hroty Svémyslice
Satýnková Michaela CZE054119
41. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
41. Tupá Jana CZE057485 Králíky
Kováčková Nikola CZE057486 Králíky
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 06:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 06:55:00