Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice muži - 2. kolo

22.4.2017 | Králíky Kulturní dům | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 109 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
2. Tomáš Zdeněk CZE007633 A TJ Viktoria Radim
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
3. Pejcha Martin CZE028534 B DC 180 Chemik Polabec
Horký Zdeněk CZE007476 B DC 180 Chemik Polabec
5. Boledovič Martin CZE027386 A Sgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
5. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice
5. Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary
5. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
9. Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
9. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Štít
9. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
9. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Kukla Jan CZE050601 C Čoudovna Vroutek
Jindra David CZE050600 A Ložisková mafie Pšov
9. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
9. Přeček Zdeněk CZE001356 A Devils´ Ostrava
Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
9. Vlha Martin CZE050625 A Žraloci Vsetín
Mišurec Martin CZE052573 B Žraloci Vsetín
17. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
17. Červený Martin CZE043662 C Svitavy
Mesik Lukáš CZE051521 C Skokani Polička
17. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec
17. Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice
Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Jiroušek Jakub CZE049781 B DC Roveň
Loukota Jakub CZE044340 B Motyčky Třebosice
17. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov
17. Kotrba Radek CZE055725 A Cerberos Velké Meziříčí
Sedláček Pavel CZE054627 A Cerberos Velké Meziříčí
17. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
Hrubeš Marek CZE002046 A TJ Viktoria Radim
17. Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
Stareček Miroslav CZE004081 A Hornets Sportovka Bohumín
17. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice
Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
17. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha
Spratek Tomáš CZE055104 C Proti proudu Praha
33. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
33. Bamburowicz Krzysztof POL Polsko
Ciszewski Robert CZE033940 A Jelenia Góra
33. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice
33. Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Dvořáček Jakub CZE054405 B Pivnice Beseda Vsetín
Koňařík Josef CZE003313 A Outsiders Vsetín
33. Gerlík Zdeněk CZE051199 B Žraloci Vsetín
Laža Karel CZE051201 B Žraloci Vsetín
33. Heřmánek Martin CZE034560 C Old school Okřínek
Řehák Michal CZE044451 C Old school Okřínek
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň
Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň
33. Hrabánek Bohumír CZE050966 A Maníci Frýdek-Místek
Miczko Jaroslav CZE052323 B Tygři Skalice
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň
33. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Kalužík Josef CZE056474 B DC 180 Chemik Polabec
Kalužík Tomáš CZE057484 B DC 180 Chemik Polabec
33. Kliment Martin CZE004571 A Black Panthers Vsetín
Hrbáček Michal CZE057193 B Twister Kroměříž
33. Košťál Robert CZE000552 B Fekobe Pilníkov
Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník
33. Krejčí Jan CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
33. Malinský Petr CZE055794 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 00:35

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 00:35:52