TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do II. TOP sezóny 2017 je kompletní

17.4.2017 10:28 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4096×

Včetně fotografií nominovaných

Nominace do 2. a 3. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 8 u mužů a 4 + 4 + 4 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominuje 8 mužů a 4 ženy z pořadí Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Kuchta
Vladimír
(1.)

Humpula
František
(2.)

Bali
Michal
(3.)

Hoffmann
Martin
(3.)

Barbořák
Daniel
(5.)

Sedláček
Karel
(5.)

Lacina
Zdeněk
(5.)

Drtil
Pavel
(5.)

               

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Benecký
Roman
(1.)

Sedlák
Vítězslav
(2.)

Hradecký
David
(3.)

Matějičný
Radek
(3.)

Abadžiev
Richard
(5.)

Kysilka
Ondřej
(5.)

Pašta
Petr
(5.)

Vlha
Martin
(5.)

         

8x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2017 (v závorce umístění v ČP)

Brejcha
Jiří
(5.)
Holub
Juraj
(6.)
Moravec
Jiří
(9.)
Davídek
Antonín
(10.)
Lutišan
Štefan
(11.)
Klika
Josef
(12.)
Král
Vratislav
(13.)
Křepelka
Čestmír
(15.)
             

4x Náhradníci z průběžného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP)

Maňák
Filip
(16.)
Procházka
Jaroslav
(18.)
Doležal
Michal
(20.)
Réda
Martin
(22.)
       

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Císařová
Jitka
(1.)

Gregůrková
Alena
(2.)

Sulovská
Martina
(3.)

Kotláriková
Lada
(3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Vojtková
Blanka
(1.)

Dvořáková
Šárka
(2.)

Benešová
Marika
(3.)

Javorková
Petra
(3.)

 

4x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2017 (v závorce umístění v ČP)

Bartošová
Monika
(1.)

Rajmanová
Marcela
(2.)

Sobotková
Eva
(6..)

Šebková
Petra
(8.)

2x Náhradnice z průběžného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP)

Faic-Slouková
Ivana
(9.)

Pelíšková
Tereza
(11.)
   

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 2. TOP 2017!

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 08:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 08:14:25