TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do I. TOP sezóny 2017 je kompletní

16.11.2016 20:02 (aktualizováno 16.1.2017 21:54) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4193×

Včetně fotografií nominovaných

Nominace do 1. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 4 + 4 u mužů a 4 + 4 + 2 + 2 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominují 4 muži a 2 ženy z MČR jednotlivců a 4 muži a 2 ženy doplní kompletní sestavu 24 mužů a 12 žen z konečného pořadí Harrows cupu - Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Bali
Michal
(1.)

Drtil
Pavel
(2.)

Lacina
Zdeněk
(3.)

Barbořák
Daniel
(3.)

Abadžiev
Richard
(5.)

Maňák
Filip
(5.)

Humpula
František
(5.)

Záruba
Daniel
(5.)

               

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Hoffmann
Martin
(1.)

Kuchta
Vladimír
(2.)

Vodrážka
Stanislav
(3.)

Zmelík
Oto
(4.)

Král
Vratislav
(5.)

Lutišan
Štefan
(5.)

Šmejc
Miroslav
(7.)

Dudáš
Milan
(7.)

           

4x - Nominace na základě umístění v MČR 2016 (v závorce umístění v turnaji)

Brejcha
Jiří
(1.)
Humpula
František
(2.)
Lacina
Zdeněk
(3.)
Sedláček
Karel
(4.)
  již
nominován
již
nominován
 

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2016 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Křivka
Petr

(5.)
Davídek
Antonín

(6.)
Moravec
Jiří

(9.)
Klika
Josef
(12.)
Holub
Juraj
(14.)
Mašek
Alexander
(15.)
           

4x Náhradnící z konečného pořadí ČP 2016 (v závorce pořadí v ČP)  

 Réda
Martin
(16)
Popelka
Martin
(17.)
 Ondo
Michal
(18.)
 Hamrozi
Tomáš
(19.)
       

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Rajmanová
Marcela
(1.)

Kotláriková
Lada
(2.)

Sulovská
Martina
(3.)

Císařová
Jitka
(3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Komorová
Dagmar
(1.)

Bělobrádková
Hana
(2.)

Sobotková
Eva
(3.)

Bartošová
Monika
(4.)

2x - Nominace na základě umístění v MČR 2016 (v závorce umístění v turnaji)

Liptáková
Lenka
(1.)

Bartošová
Monika
(2.)

 

již
nominována

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2016 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12

Gregůrková
Alena
(1.)

Abadžievová
Markéta
(2.)

Dvořáková
Šárka
(5.)

     


2x Náhradnice z konečného pořadí ČP 2016 (v závorce pořadí v ČP)

Šebková
Petra
(6.)

Nová
Tereza
(7.)
   

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 1. TOP 2017!

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 07:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 07:17:30