TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Složení základních skupin III. turnajů TOP ...

26.9.2016 10:39 (aktualizováno 20.2.2017 01:45) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2765×

... včetně fotografií nominovaných

Nominace do turnajů TOP se uzavřela dnes v 10:00. Do úterý 10:00 je možné rozporovat nominaci a nasazení do skupin. V opačném případě, bude nominace v tento uvedený čas závazná.

TOP 12 - Skupina A    
1.
 Abadžievová
Markéta 
2.
Vojtková
Blanka
3.
Nová
Tereza 
4.
Liptáková
Lenka
5.
Císařová
Jitka 
6.
Sulovská
Martina
           

.

TOP 12 - Skupina B  
 1.
Rajmanová
Marcela
2.
Dvořáková
Šárka
3.
Gregůrková
Alena
4.
Šebková
Petra 
5.
Kotláriková
Lada
6.
Nagyová
Katarína
           

 

TOP 12 -  náhradnice                                                                                                                                                                                               
 1.
 Faic-Slouková
Ivana
2.
Rödlová
Žaneta
                                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                               



TOP 24 - Skupina A
1.
Bali Michal
2.
Barbořák
Daniel
3.
Klika
Josef
4.
Křivka
Petr
5.
Dlab
Josef
6.
Kropáček
Jindřich
         

 

TOP 24 - Skupina B      
 1.
Lacina
Zdeněk
2.
Záruba
Daniel
3.
Maňák
Filip
4.
Humpula
František
5.
Zápotocký
Jiří
6.
Mrva
Aleš
           

 

TOP 24 - Skupina C      
 1.
Drtil
Pavel
2.
Davídek
Antonín 
3.
Réda
Martin
4.
Novotný
Filip
5.
Mašek
Alexander
6.
Abadžiev
Richard
           

 

TOP 24 - Skupina D  
1.
Brejcha
Jiří
2.
Moravec
Jiří 
3.
Holub
Juraj
4.
Ondo
Michal 
5.
Král
Vratislav 
6.
Šmejda
Michal 
           

 

 

TOP 24 - Náhradníci                                                                                                
 1.
Hoffmann
Martin
2.
Schieferdecker
Václav
3.
Horák
Jan
4.
Hradecký
David 
                                                                                           
                                                                                             

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 05:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 05:23:16