TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do III. TOP sezóny 2016

26.9.2016 10:38 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 9360×

Nominace do 2. a 3. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 8 u mužů a 4 + 4 + 4 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominuje 8 mužů a 4 ženy podle umístění v průběžném pořadí Harrows cupu - Českého poháru jednotlivců poslední pondělí před nejbližším turnajem TOP.. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Ondo Michal (1.), Křivka Petr (2.), Humpula František (3.), Bali Michal  (3.), Brejcha Jiří (5.), Lacina Zdeněk (5), Barbořák Daniel (5.),  Davídek Antonín (5.)

8x - Nominace na základě umístění v poslední Republikové Grand Prix (v závorce umístění v turnaji

Šmejda Michal (1.), Dlab Josef (2.), Zápotocký Jiří (3.), Drtil Pavel (4.), Abadžiev Richard (5.), Kropáček Jindřich (5.), Král Vratislav (7.), Mrva Aleš (7.)

8x - Nominace na základě pořadí v Harrows Cupu - ČP (v závorce pořadí v ČP)

Klika Josef (5.), Záruba Daniel (6.), Moravec Jiří (7.), Maňák Filip (11.), Mašek Alexander (11.), Réda Martin (13.), Holub Juraj (15.), Novotný Filip (16.) 

4x Náhradnící z pořadí Harrows Cupu - ČP (v závorce pořadí v ČP)

Hoffmann Martin (17.), Schieferdecker Václav (18.), Horák Jan (19.), Hradecký David (21.)

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Nagyová Katarína (1.), Abadžievová Markéta (2.), Císařová Jitka (3.), Šebková Petra (3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední Republikové Grand Prix (v závorce umístění v turnaji

Kotláriková Lada (1.),  Sulovská Martina (2.), Vojtková Blanka (3.), Liptáková Lenka (4.)

4x - Nominace na základě pořadí v Harrows Cupu - ČP (v závorce pořadí v ČP)

Gregůrková Alena (1.), Rajmanová Marcela (3.), Dvořáková Šárka (4.), Nová Tereza (6.)

2x Náhradnice z pořadí Harrows Cupu - ČP (v závorce pořadí v ČP)

Faic-Slouková Ivana (7.), Rödlová Žaneta (9.) 

Složení skupin (v závorce pořadí v plovoucím žebříčku pro nasazování) 

MUŽI

A - Bali Michal (1.), Barbořák Daniel (8.), Klika Josef (9.), Křivka Petr (19.), Dlab Josef (21.), Kropáček Jindřich (126.)

B - Lacina Zdeněk (2.), Záruba Daniel (7.), Maňák Filip (10.), Humpula František (17.), Zápotocký Jiří (26.), Mrva Aleš (60.)

C - Drtil Pavel (3.), Davídek Antonín (6.), Réda Martin (12.), Novotný Filip (15.), Mašek Alexander (29.), Abadžiev Richard (47.)

D - Brejcha Jiří (4.), Moravec Jiří (5.), Holub Juraj (13.), Ondo Michal (14.), Král Vratislav (35.), Šmejda Michal (38.)

ŽENY

A - Abadžievová Markéta (1.), Vojtková Blanka (4.), Nová Tereza (5.), Liptáková Lenka (11.), Císařová Jitka 15.),Sulovská Martina (115.)

B - Rajmanová Marcela (2.), Dvořáková Šárka (3.), Gregůrková Alena (6.), Šebková Petra (8.), Kotláriková Lada (25.), Nagyová Katarína (54.)

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 05:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 05:01:22