Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 23.9.2018 Formani Duchcov 10 : 9 Nikola Kraslice KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Bělina Petr 23 : 21 Trnka Jiří
1. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov 15 : 3 Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Kuric Robert 31 : 15 Hránek Pavel
1. Ne 23.9.2018 Fofr Team Duchcov 13 : 5 Ložisková mafie Pšov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Beňka Martin 26 : 17 Ondo Michal
2. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek 10 : 4 Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Barbořák Daniel 22 : 15 Bělina Petr
2. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 7 : 11 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Kočík Michal 20 : 26 Kadrmas Pavel
2. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 7 : 11 Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Kuchta Vladimír 19 : 27 Beňka Martin
2. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice 8 : 10 Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Trnka Jiří 22 : 25 Křepelka Čestmír
2. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň 7 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Hránek Pavel 20 : 24 Hlavatý Tomáš
2. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Ondo Michal 23 : 23 Malach Petr
3. Ne 23.9.2018 Olympia Tábor 7 : 11 Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Křepelka Čestmír 20 : 27 Hránek Pavel
3. Ne 23.9.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 9 Ložisková mafie Pšov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Hlavatý Tomáš 23 : 21 Ondo Michal
3. Ne 23.9.2018 Maséři Hradec Králové 13 : 5 Nikola Kraslice KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Malach Petr 29 : 13 Trnka Jiří
3. Ne 23.9.2018 Formani Duchcov 10 : 8 Trosky Litomyšl KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Bělina Petr 26 : 21 Kuchta Vladimír
3. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov 10 : 8 Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Kadrmas Pavel 26 : 20 Barbořák Daniel
3. Ne 23.9.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 4 Mustang Brno KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Beňka Martin 22 : 14 Kočík Michal
4. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek 10 : 8 Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Barbořák Daniel 25 : 21 Beňka Martin
4. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 11 : 7 Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Kočík Michal 28 : 18 Bělina Petr
4. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 2 : 12 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Kuchta Vladimír 5 : 25 Kadrmas Pavel
4. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice 4 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Trnka Jiří 11 : 23 Hlavatý Tomáš
4. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň 10 : 8 Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Hránek Pavel 24 : 22 Malach Petr
4. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov 11 : 3 Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Ondo Michal 24 : 13 Křepelka Čestmír
5. Ne 7.10.2018 Fofr Team Duchcov 13 : 5 Nikola Kraslice Na Tribuně, Duchcov
12:00 Beňka Martin 29 : 14 Trnka Jiří
5. Ne 7.10.2018 40+ Trutnov 7 : 11 Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
12:00 Kuric Robert 20 : 24 Ondo Michal
6. Ne 7.10.2018 Nikola Kraslice 6 : 12 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
14:30 Trnka Jiří 13 : 27 Kuric Robert
6. Ne 7.10.2018 Ložisková mafie Pšov 16 : 2 Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
14:30 Ondo Michal 32 : 12 Beňka Martin
7. Ne 4.11.2018 Formani Duchcov 9 : 10 Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
11:00 Bělina Petr 21 : 22 Beňka Martin
7. Ne 4.11.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
11:00 Ondo Michal 24 : 19 Trnka Jiří
8. Ne 4.11.2018 Fofr Team Duchcov 11 : 7 40+ Trutnov EFKO club, Duchcov
13:30 Beňka Martin 25 : 19 Kuric Robert
8. Ne 4.11.2018 Nikola Kraslice 5 : 13 Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30 Trnka Jiří 15 : 27 Zahradník Michal
9. Ne 4.11.2018 40+ Trutnov 10 : 8 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00 Kuric Robert 25 : 20 Bothe Evžen
9. Ne 4.11.2018 Scorpions Plzeň 5 : 13 Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00 Zahradník Michal 17 : 28 Ondo Michal
10. Ne 9.12.2018 Nikola Kraslice Formani Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00
10. Ne 9.12.2018 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00
11. Ne 9.12.2018 Formani Duchcov Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
14:30
11. Ne 9.12.2018 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:30
12. Ne 20.1.2019 40+ Trutnov Scorpions Plzeň U Soudku restaurant, Rudník
12:00
12. Ne 20.1.2019 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov U Soudku restaurant, Rudník
12:00
13. Ne 20.1.2019 Scorpions Plzeň Formani Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
14:30
13. Ne 20.1.2019 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30
14. Ne 3.2.2019 Fofr Team Duchcov Formani Duchcov Na Tribuně, Duchcov
11:00
14. Ne 3.2.2019 Nikola Kraslice Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
11:00
15. Ne 3.2.2019 Formani Duchcov 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
13:30
15. Ne 3.2.2019 Ložisková mafie Pšov Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
13:30
16. Ne 3.2.2019 40+ Trutnov Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
16:00
16. Ne 3.2.2019 Scorpions Plzeň Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
16:00
17. Ne 3.3.2019 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov EFKO club, Duchcov
12:00
17. Ne 3.3.2019 40+ Trutnov Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00
18. Ne 3.3.2019 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov EFKO club, Duchcov
14:30
18. Ne 3.3.2019 Nikola Kraslice Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30
19. Ne 31.3.2019 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
19. Ne 31.3.2019 Nikola Kraslice 40+ Trutnov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
20. Ne 31.3.2019 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
20. Ne 31.3.2019 40+ Trutnov Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
21. Ne 14.4.2019 Ložisková mafie Pšov Formani Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
21. Ne 14.4.2019 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
22. Ne 14.4.2019 Formani Duchcov Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
22. Ne 14.4.2019 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
23. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
24. Ne 28.4.2019 Olympia Tábor 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Maséři Hradec Králové Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Gerlich Fulnek Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Mustang Brno Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
25. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
26. Ne 12.5.2019 Ložisková mafie Pšov Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00
26. Ne 12.5.2019 40+ Trutnov Fofr Team Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
11:00
27. Ne 12.5.2019 Fofr Team Duchcov Formani Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
13:30
27. Ne 12.5.2019 Nikola Kraslice Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:30
28. Ne 12.5.2019 Formani Duchcov 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
28. Ne 12.5.2019 Scorpions Plzeň Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00

Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 23.9.2018 Olympia Tábor 6 : 12 Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Křepelka Čestmír 15 : 28 Barbořák Daniel
1. Ne 23.9.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 6 : 12 Mustang Brno KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Hlavatý Tomáš 18 : 28 Kočík Michal
1. Ne 23.9.2018 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Trosky Litomyšl KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Malach Petr 23 : 20 Kuchta Vladimír
2. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek 10 : 4 Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Barbořák Daniel 22 : 15 Bělina Petr
2. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 7 : 11 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Kočík Michal 20 : 26 Kadrmas Pavel
2. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 7 : 11 Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Kuchta Vladimír 19 : 27 Beňka Martin
2. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice 8 : 10 Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Trnka Jiří 22 : 25 Křepelka Čestmír
2. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň 7 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Hránek Pavel 20 : 24 Hlavatý Tomáš
2. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Ondo Michal 23 : 23 Malach Petr
3. Ne 23.9.2018 Olympia Tábor 7 : 11 Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Křepelka Čestmír 20 : 27 Hránek Pavel
3. Ne 23.9.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 9 Ložisková mafie Pšov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Hlavatý Tomáš 23 : 21 Ondo Michal
3. Ne 23.9.2018 Maséři Hradec Králové 13 : 5 Nikola Kraslice KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Malach Petr 29 : 13 Trnka Jiří
3. Ne 23.9.2018 Formani Duchcov 10 : 8 Trosky Litomyšl KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Bělina Petr 26 : 21 Kuchta Vladimír
3. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov 10 : 8 Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Kadrmas Pavel 26 : 20 Barbořák Daniel
3. Ne 23.9.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 4 Mustang Brno KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Beňka Martin 22 : 14 Kočík Michal
4. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek 10 : 8 Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Barbořák Daniel 25 : 21 Beňka Martin
4. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 11 : 7 Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Kočík Michal 28 : 18 Bělina Petr
4. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 2 : 12 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Kuchta Vladimír 5 : 25 Kadrmas Pavel
4. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice 4 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Trnka Jiří 11 : 23 Hlavatý Tomáš
4. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň 10 : 8 Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Hránek Pavel 24 : 22 Malach Petr
4. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov 11 : 3 Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Ondo Michal 23 : 13 Křepelka Čestmír
5. Ne 7.10.2018 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Gerlich Fulnek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Doležal Michal 22 : 23 Barbořák Daniel
5. Ne 7.10.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 15 : 3 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Hlavatý Tomáš 32 : 12 Kuchta Vladimír
6. Ne 7.10.2018 Gerlich Fulnek 13 : 5 Sgt. Pepik´s Band Praha Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Barbořák Daniel 29 : 16 Hlavatý Tomáš
6. Ne 7.10.2018 Trosky Litomyšl 4 : 14 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Kuchta Vladimír 11 : 32 Doležal Michal
7. Ne 4.11.2018 Olympia Tábor 12 : 6 Sgt. Pepik´s Band Praha Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
11:00 Křepelka Čestmír 26 : 20 Hlavatý Tomáš
7. Ne 4.11.2018 Trosky Litomyšl 5 : 13 Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00 Kuchta Vladimír 16 : 30 Kočík Michal
8. Ne 4.11.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 Maséři Hradec Králové Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
13:30 Hlavatý Tomáš 24 : 24 Doležal Michal
8. Ne 4.11.2018 Mustang Brno 10 : 8 Gerlich Fulnek Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:30 Kočík Michal 25 : 17 Barbořák Daniel
9. Ne 4.11.2018 Maséři Hradec Králové 11 : 7 Olympia Tábor Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00 Doležal Michal 27 : 19 Křepelka Čestmír
9. Ne 4.11.2018 Gerlich Fulnek 15 : 3 Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00 Barbořák Daniel 32 : 10 Kuchta Vladimír
10. Ne 9.12.2018 Gerlich Fulnek Olympia Tábor U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00
10. Ne 9.12.2018 Mustang Brno Maséři Hradec Králové U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
12:00
11. Ne 9.12.2018 Olympia Tábor Mustang Brno U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
14:30
11. Ne 9.12.2018 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
14:30
12. Ne 20.1.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
12. Ne 20.1.2019 Olympia Tábor Trosky Litomyšl Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
13. Ne 20.1.2019 Mustang Brno Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
13. Ne 20.1.2019 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
14. Ne 3.2.2019 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00
14. Ne 3.2.2019 Gerlich Fulnek Mustang Brno U Šuláků Fulnek, Fulnek
11:00
15. Ne 3.2.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Olympia Tábor Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30
15. Ne 3.2.2019 Mustang Brno Trosky Litomyšl U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
13:30
16. Ne 3.2.2019 Olympia Tábor Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00
16. Ne 3.2.2019 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:00
17. Ne 3.3.2019 Olympia Tábor Trosky Litomyšl Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
12:00
17. Ne 3.3.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Gerlich Fulnek Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
12:00
18. Ne 3.3.2019 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
14:30
18. Ne 3.3.2019 Gerlich Fulnek Olympia Tábor Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
14:30
19. Ne 31.3.2019 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00
19. Ne 31.3.2019 Gerlich Fulnek Sgt. Pepik´s Band Praha Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00
20. Ne 31.3.2019 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30
20. Ne 31.3.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30
21. Ne 14.4.2019 Trosky Litomyšl Olympia Tábor Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00
21. Ne 14.4.2019 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00
22. Ne 14.4.2019 Olympia Tábor Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30
22. Ne 14.4.2019 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30
23. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
24. Ne 28.4.2019 Olympia Tábor 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Maséři Hradec Králové Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Gerlich Fulnek Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Mustang Brno Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
25. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
26. Ne 12.5.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
26. Ne 12.5.2019 Mustang Brno Trosky Litomyšl Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00
27. Ne 12.5.2019 Olympia Tábor Maséři Hradec Králové Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30
27. Ne 12.5.2019 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:30
28. Ne 12.5.2019 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
28. Ne 12.5.2019 Gerlich Fulnek Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.11.2018 14:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.11.2018 14:34:42