Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Scorpions Plzeň 7 : 11 Nikola Kraslice
11:00 Brejcha Jiří 17 : 25 Zmrzlý Lukáš
2. Ne 17.9.2017 Nikola Kraslice 7 : 11 Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:30 Zmrzlý Lukáš 18 : 27 Bali Michal
3. Ne 17.9.2017 Ložisková mafie Pšov 14 : 4 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00 Bali Michal 31 : 12 Hránek Pavel
4. Ne 8.10.2017 Fofr Team Duchcov 3 : 15 Ložisková mafie Pšov U Kapitána, Duchcov
12:00 Valenta Petr 10 : 32 Bali Michal
4. Ne 8.10.2017 Formani Duchcov 6 : 12 Scorpions Plzeň U Kapitána, Duchcov
12:00 Bělina Petr 20 : 27 Zahradník Michal
5. Ne 8.10.2017 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Bali Michal 27 : 25 Danda Jiří
5. Ne 8.10.2017 Scorpions Plzeň 9 : 10 Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Zahradník Michal 21 : 27 Valenta Petr
1. Ne 22.10.2017 Formani Duchcov Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
11:00
2. Ne 22.10.2017 Fofr Team Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha EFKO club, Duchcov
13:30
3. Ne 22.10.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00
6. Ne 5.11.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha Nikola Kraslice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
6. Ne 5.11.2017 Fofr Team Duchcov Scorpions Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
7. Ne 5.11.2017 Nikola Kraslice Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
7. Ne 5.11.2017 Scorpions Plzeň Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
8. Ne 10.12.2017 Nikola Kraslice Formani Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00
8. Ne 10.12.2017 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik´s Band Praha Kraslice Nikola, Kraslice
12:00
9. Ne 10.12.2017 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
14:30
9. Ne 10.12.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:30
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 40+ Trutnov Formani Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Mustang Brno Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
12. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
13. Ne 4.2.2018 Formani Duchcov Scorpions Plzeň EFKO club, Duchcov
12:00
13. Ne 4.2.2018 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00
14. Ne 4.2.2018 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30
14. Ne 4.2.2018 Nikola Kraslice Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30
15. Ne 4.3.2018 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik´s Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
15. Ne 4.3.2018 Nikola Kraslice Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
16. Ne 4.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
16. Ne 4.3.2018 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
17. Ne 25.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
17. Ne 25.3.2018 Nikola Kraslice Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
11:00
18. Ne 25.3.2018 Fofr Team Duchcov Formani Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30
18. Ne 25.3.2018 Ložisková mafie Pšov Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
13:30
19. Ne 25.3.2018 Formani Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
19. Ne 25.3.2018 Scorpions Plzeň Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
16:00
20. Ne 8.4.2018 Scorpions Plzeň Formani Duchcov
12:00
20. Ne 8.4.2018 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik´s Band Praha Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
21. Ne 8.4.2018 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
21. Ne 8.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
22. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 20.5.2018 Ložisková mafie Pšov Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
11:00
26. Ne 20.5.2018 Fofr Team Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha U Kapitána, Duchcov
11:00
27. Ne 20.5.2018 Nikola Kraslice Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30
27. Ne 20.5.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
13:30
28. Ne 20.5.2018 Scorpions Plzeň Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
28. Ne 20.5.2018 Formani Duchcov Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
16:00

Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
11:00 Kasl Václav 18 : 27 Doležal Michal
1. Ne 17.9.2017 Trosky Litomyšl 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Koclířov Fatima, Koclířov
11:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 19 Janošťák Václav
2. Ne 17.9.2017 Maséři Hradec Králové 4 : 14 40+ Trutnov Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
13:30 Doležal Michal 15 : 30 Kuric Robert
2. Ne 17.9.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 15 Mustang Brno Koclířov Fatima, Koclířov
13:30 Janošťák Václav 11 : 33 Kočík Michal
3. Ne 17.9.2017 40+ Trutnov 16 : 2 Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
16:00 Kuric Robert 33 : 9 Kasl Václav
3. Ne 17.9.2017 Mustang Brno 16 : 2 Trosky Litomyšl Koclířov Fatima, Koclířov
16:00 Kočík Michal 33 : 14 Pulkrábek Tomáš
4. Ne 8.10.2017 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Mustang Brno Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Malach Petr 25 : 23 Maňák Filip
4. Ne 8.10.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Kasl Václav 15 : 29 Pulkrábek Tomáš
5. Ne 8.10.2017 Mustang Brno 11 : 7 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Maňák Filip 26 : 18 Hruša Jaromír
5. Ne 8.10.2017 Trosky Litomyšl 6 : 12 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Pulkrábek Tomáš 15 : 28 Malach Petr
6. Ne 5.11.2017 40+ Trutnov Tajfun Darts Havlíčkův Brod U Soudku restaurant, Rudník
12:00
6. Ne 5.11.2017 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl U Soudku restaurant, Rudník
12:00
7. Ne 5.11.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
14:30
7. Ne 5.11.2017 Trosky Litomyšl 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30
8. Ne 10.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trefa 21 Chrudim Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00
8. Ne 10.12.2017 Mustang Brno 40+ Trutnov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00
9. Ne 10.12.2017 Trefa 21 Chrudim Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30
9. Ne 10.12.2017 40+ Trutnov Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 40+ Trutnov Formani Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Mustang Brno Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
12. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
13. Ne 4.2.2018 Trefa 21 Chrudim Trosky Litomyšl Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00
13. Ne 4.2.2018 Maséři Hradec Králové Tajfun Darts Havlíčkův Brod Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00
14. Ne 4.2.2018 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
14:30
14. Ne 4.2.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
14:30
15. Ne 4.3.2018 Mustang Brno 40+ Trutnov Restaurace u Vlka, Brno
12:00
15. Ne 4.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Maséři Hradec Králové Restaurace u Vlka, Brno
12:00
16. Ne 4.3.2018 40+ Trutnov Tajfun Darts Havlíčkův Brod Restaurace u Vlka, Brno
14:30
16. Ne 4.3.2018 Maséři Hradec Králové Mustang Brno Restaurace u Vlka, Brno
14:30
17. Ne 25.3.2018 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
11:00
17. Ne 25.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trosky Litomyšl Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
11:00
18. Ne 25.3.2018 Maséři Hradec Králové Trefa 21 Chrudim U Soudku restaurant, Rudník
13:30
18. Ne 25.3.2018 Trosky Litomyšl Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
13:30
19. Ne 25.3.2018 Trefa 21 Chrudim 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
19. Ne 25.3.2018 Mustang Brno Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00
20. Ne 8.4.2018 Trosky Litomyšl Trefa 21 Chrudim Koclířov Fatima, Koclířov
12:00
20. Ne 8.4.2018 Mustang Brno 40+ Trutnov Koclířov Fatima, Koclířov
12:00
21. Ne 8.4.2018 Trefa 21 Chrudim Mustang Brno Koclířov Fatima, Koclířov
14:30
21. Ne 8.4.2018 40+ Trutnov Trosky Litomyšl Koclířov Fatima, Koclířov
14:30
22. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 20.5.2018 Maséři Hradec Králové Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00
26. Ne 20.5.2018 Mustang Brno Tajfun Darts Havlíčkův Brod Restaurace u Vlka, Brno
11:00
27. Ne 20.5.2018 Trefa 21 Chrudim 40+ Trutnov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30
27. Ne 20.5.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trosky Litomyšl Restaurace u Vlka, Brno
13:30
28. Ne 20.5.2018 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00
28. Ne 20.5.2018 Trosky Litomyšl Mustang Brno Restaurace u Vlka, Brno
16:00

Championsleague EDU - sk. A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 1.9.2017 DSAB 1 (GER) 9 : 4 Red Lions Luxembourg Czech Rep. - Prague
18:00 9 : 4
1. 1.9.2017 Brixia (ITA) 5 : 8 Club Moby Dick (ITA) Czech Rep. - Prague
18:00 5 : 8
2. 1.9.2017 Club Moby Dick (ITA) 4 : 9 DSAB 1 (GER) Czech Rep. - Prague
19:30 4 : 9
2. 1.9.2017 Red Lions Luxembourg 5 : 8 Joue Le Douze (FRA) Czech Rep. - Prague
19:30 5 : 8
3. 1.9.2017 Joue Le Douze (FRA) 4 : 9 Club Moby Dick (ITA) Czech Rep. - Prague
21:00 4 : 9
3. 1.9.2017 DSAB 1 (GER) 9 : 4 Brixia (ITA) Czech Rep. - Prague
21:00 9 : 4
4. 1.9.2017 Club Moby Dick (ITA) 7 : 6 Red Lions Luxembourg Czech Rep. - Prague
22:30 7 : 6
4. 1.9.2017 Brixia (ITA) 7 : 6 Joue Le Douze (FRA) Czech Rep. - Prague
22:30 7 : 6
5. 20.10.2017 Joue Le Douze (FRA) DSAB 1 (GER) Swiss - Auholzsaal
18:00
5. 20.10.2017 Red Lions Luxembourg Brixia (ITA) Swiss - Auholzsaal
18:00
6. 20.10.2017 Club Moby Dick (ITA) Brixia (ITA) Swiss - Auholzsaal
20:00
6. 20.10.2017 Red Lions Luxembourg DSAB 1 (GER) Swiss - Auholzsaal
20:00
7. 20.10.2017 DSAB 1 (GER) Club Moby Dick (ITA) Swiss - Auholzsaal
21:30
7. 20.10.2017 Joue Le Douze (FRA) Red Lions Luxembourg Swiss - Auholzsaal
21:30
8. 16.3.2018 Club Moby Dick (ITA) Joue Le Douze (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
18:00
8. 16.3.2018 Brixia (ITA) DSAB 1 (GER) Luxembourg - Grevenmacher
18:00
9. 16.3.2018 Red Lions Luxembourg Club Moby Dick (ITA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
9. 16.3.2018 Joue Le Douze (FRA) Brixia (ITA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
10. 16.3.2018 DSAB 1 (GER) Joue Le Douze (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Brixia (ITA) Red Lions Luxembourg Luxembourg - Grevenmacher
21:30

Championsleague EDU - sk. B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 1.9.2017 Team Croatia 9 : 4 Les Ptits Bras (FRA) Czech Rep. - Prague
18:00 9 : 4
1. 1.9.2017 Team Vispi (ITA) 10 : 3 Team Laizio (ITA) Czech Rep. - Prague
18:00 10 : 3
2. 1.9.2017 Les Ptits Bras (FRA) 3 : 10 DVO United (SUI) Czech Rep. - Prague
19:30 3 : 10
2. 1.9.2017 Team Laizio (ITA) 3 : 10 Team Croatia Czech Rep. - Prague
19:30 3 : 10
3. 1.9.2017 Team Croatia 10 : 3 Team Vispi (ITA) Czech Rep. - Prague
21:00 10 : 3
3. 1.9.2017 DVO United (SUI) 12 : 1 Team Laizio (ITA) Czech Rep. - Prague
21:00 12 : 1
4. 1.9.2017 Team Vispi (ITA) 10 : 3 DVO United (SUI) Czech Rep. - Prague
22:30 10 : 3
4. 1.9.2017 Team Laizio (ITA) 6 : 7 Les Ptits Bras (FRA) Czech Rep. - Prague
22:30 6 : 7
5. 20.10.2017 Les Ptits Bras (FRA) Team Vispi (ITA) Swiss - Auholzsaal
18:00
5. 20.10.2017 DVO United (SUI) Team Croatia Swiss - Auholzsaal
18:00
6. 20.10.2017 Les Ptits Bras (FRA) Team Croatia Swiss - Auholzsaal
20:00
6. 20.10.2017 Team Laizio (ITA) Team Vispi (ITA) Swiss - Auholzsaal
20:00
7. 20.10.2017 DVO United (SUI) Les Ptits Bras (FRA) Swiss - Auholzsaal
21:30
7. 20.10.2017 Team Croatia Team Laizio (ITA) Swiss - Auholzsaal
21:30
8. 16.3.2018 Team Vispi (ITA) Team Croatia Luxembourg - Grevenmacher
18:00
8. 16.3.2018 Team Laizio (ITA) DVO United (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
18:00
9. 16.3.2018 DVO United (SUI) Team Vispi (ITA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
9. 16.3.2018 Les Ptits Bras (FRA) Team Laizio (ITA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
10. 16.3.2018 Team Vispi (ITA) Les Ptits Bras (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Team Croatia DVO United (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
21:30

Championsleague EDU - sk. C
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 1.9.2017 Team Ardennes (FRA) 6 : 7 Team Spain Czech Rep. - Prague
18:00 6 : 7
1. 1.9.2017 New Dream Team Italy 6 : 7 Homeless (SUI) Czech Rep. - Prague
18:00 6 : 7
2. 1.9.2017 Team Spain 4 : 9 New Dream Team Italy Czech Rep. - Prague
19:30 4 : 9
2. 1.9.2017 Homeless (SUI) 3 : 10 40 plus Trutnov Czech Rep. - Prague
19:30 3 : 10
3. 1.9.2017 40 plus Trutnov 9 : 4 Team Spain Czech Rep. - Prague
21:00 9 : 4
3. 1.9.2017 New Dream Team Italy 10 : 3 Team Ardennes (FRA) Czech Rep. - Prague
21:30 10 : 3
4. 1.9.2017 Team Spain 9 : 4 Homeless (SUI) Czech Rep. - Prague
22:30 9 : 4
4. 1.9.2017 Team Ardennes (FRA) 1 : 12 40 plus Trutnov Czech Rep. - Prague
22:30 1 : 12
5. 20.10.2017 40 plus Trutnov New Dream Team Italy Swiss - Auholzsaal
18:00
5. 20.10.2017 Homeless (SUI) Team Ardennes (FRA) Swiss - Auholzsaal
18:00
6. 20.10.2017 Team Spain Team Ardennes (FRA) Swiss - Auholzsaal
20:00
6. 20.10.2017 Homeless (SUI) New Dream Team Italy Swiss - Auholzsaal
20:00
7. 20.10.2017 New Dream Team Italy Team Spain Swiss - Auholzsaal
21:30
7. 20.10.2017 40 plus Trutnov Homeless (SUI) Swiss - Auholzsaal
21:30
8. 16.3.2018 Team Spain 40 plus Trutnov Luxembourg - Grevenmacher
18:00
8. 16.3.2018 Team Ardennes (FRA) New Dream Team Italy Luxembourg - Grevenmacher
18:00
9. 16.3.2018 Homeless (SUI) Team Spain Luxembourg - Grevenmacher
20:00
9. 16.3.2018 40 plus Trutnov Team Ardennes (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
10. 16.3.2018 New Dream Team Italy 40 plus Trutnov Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Team Ardennes (FRA) Homeless (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
21:30

Championsleague EDU - sk. D
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 1.9.2017 Gaga Energy Dream Team (AUT) 10 : 3 Top Gun Optika Kiraly (SLO) Czech Rep. - Prague
18:00 10 : 3
1. 1.9.2017 Team Sodiva (FRA) 0 : 13 DSAB 2 (GER) Czech Rep. - Prague
18:00 0 : 13
1. 1.9.2017 Hot Chili Darter (SUI) 7 : 6 Derby Team Italy (ITA) Czech Rep. - Prague
18:00 7 : 6
2. 1.9.2017 Top Gun Optika Kiraly (SLO) 6 : 7 Hot Chili Darter (SUI) Czech Rep. - Prague
19:30 6 : 7
2. 1.9.2017 Derby Team Italy (ITA) 13 : 0 Team Sodiva (FRA) Czech Rep. - Prague
19:30 13 : 0
2. 1.9.2017 DSAB 2 (GER) 6 : 7 Gaga Energy Dream Team (AUT) Czech Rep. - Prague
19:30 6 : 7
3. 1.9.2017 Gaga Energy Dream Team (AUT) 13 : 0 Team Sodiva (FRA) Czech Rep. - Prague
21:00 13 : 0
3. 1.9.2017 Hot Chili Darter (SUI) 2 : 11 DSAB 2 (GER) Czech Rep. - Prague
21:00 2 : 11
3. 1.9.2017 Top Gun Optika Kiraly (SLO) 7 : 6 Derby Team Italy (ITA) Czech Rep. - Prague
21:00 7 : 6
4. 1.9.2017 Derby Team Italy (ITA) 4 : 9 Gaga Energy Dream Team (AUT) Czech Rep. - Prague
22:30 4 : 9
4. 1.9.2017 DSAB 2 (GER) 11 : 2 Top Gun Optika Kiraly (SLO) Czech Rep. - Prague
22:30 11 : 2
4. 1.9.2017 Team Sodiva (FRA) 3 : 10 Hot Chili Darter (SUI) Czech Rep. - Prague
22:30 3 : 10
5. 20.10.2017 DSAB 2 (GER) Derby Team Italy (ITA) Swiss - Auholzsaal
18:00
5. 20.10.2017 Top Gun Optika Kiraly (SLO) Team Sodiva (FRA) Swiss - Auholzsaal
18:00
5. 20.10.2017 Hot Chili Darter (SUI) Gaga Energy Dream Team (AUT) Swiss - Auholzsaal
18:00
6. 20.10.2017 Top Gun Optika Kiraly (SLO) Gaga Energy Dream Team (AUT) Swiss - Auholzsaal
20:00
6. 20.10.2017 DSAB 2 (GER) Team Sodiva (FRA) Swiss - Auholzsaal
20:00
6. 20.10.2017 Derby Team Italy (ITA) Hot Chili Darter (SUI) Swiss - Auholzsaal
20:00
7. 20.10.2017 Team Sodiva (FRA) Derby Team Italy (ITA) Swiss - Auholzsaal
21:30
7. 20.10.2017 Gaga Energy Dream Team (AUT) DSAB 2 (GER) Swiss - Auholzsaal
21:30
7. 27.10.2017 Hot Chili Darter (SUI) Top Gun Optika Kiraly (SLO) Swiss - Auholzsaal
21:30
10. 10.11.2017 Gaga Energy Dream Team (AUT) Hot Chili Darter (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
8. 16.3.2018 Team Sodiva (FRA) Gaga Energy Dream Team (AUT) Luxembourg - Grevenmacher
18:00
8. 16.3.2018 DSAB 2 (GER) Hot Chili Darter (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
18:00
8. 16.3.2018 Derby Team Italy (ITA) Top Gun Optika Kiraly (SLO) Luxembourg - Grevenmacher
18:00
9. 16.3.2018 Gaga Energy Dream Team (AUT) Derby Team Italy (ITA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
9. 16.3.2018 Top Gun Optika Kiraly (SLO) DSAB 2 (GER) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
9. 16.3.2018 Hot Chili Darter (SUI) Team Sodiva (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
20:00
10. 16.3.2018 Derby Team Italy (ITA) DSAB 2 (GER) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Team Sodiva (FRA) Top Gun Optika Kiraly (SLO) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 09:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 09:22:02