Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 23.9.2018 Formani Duchcov Nikola Kraslice KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00
1. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00
1. Ne 23.9.2018 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00
2. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
3. Ne 23.9.2018 Olympia Tábor Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Ložisková mafie Pšov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Maséři Hradec Králové Nikola Kraslice KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Formani Duchcov Trosky Litomyšl KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Fofr Team Duchcov Mustang Brno KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
4. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Mustang Brno Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
5. Ne 7.10.2018 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice Na Tribuně, Duchcov
12:00
5. Ne 7.10.2018 40+ Trutnov Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
12:00
6. Ne 7.10.2018 Nikola Kraslice 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
14:30
6. Ne 7.10.2018 Ložisková mafie Pšov Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
14:30
7. Ne 4.11.2018 Formani Duchcov Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
11:00
7. Ne 4.11.2018 Ložisková mafie Pšov Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
11:00
8. Ne 4.11.2018 Fofr Team Duchcov 40+ Trutnov EFKO club, Duchcov
13:30
8. Ne 4.11.2018 Nikola Kraslice Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30
9. Ne 4.11.2018 40+ Trutnov Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00
9. Ne 4.11.2018 Scorpions Plzeň Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
10. Ne 9.12.2018 Nikola Kraslice Formani Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00
10. Ne 9.12.2018 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00
11. Ne 9.12.2018 Formani Duchcov Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
14:30
11. Ne 9.12.2018 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:30
12. Ne 20.1.2019 40+ Trutnov Scorpions Plzeň U Soudku restaurant, Rudník
12:00
12. Ne 20.1.2019 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov U Soudku restaurant, Rudník
12:00
13. Ne 20.1.2019 Scorpions Plzeň Formani Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
14:30
13. Ne 20.1.2019 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30
14. Ne 3.2.2019 Fofr Team Duchcov Formani Duchcov Na Tribuně, Duchcov
11:00
14. Ne 3.2.2019 Nikola Kraslice Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
11:00
15. Ne 3.2.2019 Formani Duchcov 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
13:30
15. Ne 3.2.2019 Ložisková mafie Pšov Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
13:30
16. Ne 3.2.2019 40+ Trutnov Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
16:00
16. Ne 3.2.2019 Scorpions Plzeň Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
16:00
17. Ne 3.3.2019 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov EFKO club, Duchcov
12:00
17. Ne 3.3.2019 40+ Trutnov Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00
18. Ne 3.3.2019 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov EFKO club, Duchcov
14:30
18. Ne 3.3.2019 Nikola Kraslice Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30
19. Ne 31.3.2019 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
19. Ne 31.3.2019 Nikola Kraslice 40+ Trutnov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
20. Ne 31.3.2019 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
20. Ne 31.3.2019 40+ Trutnov Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
21. Ne 14.4.2019 Ložisková mafie Pšov Formani Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
21. Ne 14.4.2019 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
22. Ne 14.4.2019 Formani Duchcov Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
22. Ne 14.4.2019 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
23. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
24. Ne 28.4.2019 Olympia Tábor 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Maséři Hradec Králové Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Gerlich Fulnek Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Mustang Brno Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
25. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
26. Ne 12.5.2019 Ložisková mafie Pšov Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00
26. Ne 12.5.2019 40+ Trutnov Fofr Team Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
11:00
27. Ne 12.5.2019 Fofr Team Duchcov Formani Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
13:30
27. Ne 12.5.2019 Nikola Kraslice Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:30
28. Ne 12.5.2019 Formani Duchcov 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
28. Ne 12.5.2019 Scorpions Plzeň Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00

Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 23.9.2018 Olympia Tábor Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00
1. Ne 23.9.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00
1. Ne 23.9.2018 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00
2. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
2. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30
3. Ne 23.9.2018 Olympia Tábor Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Ložisková mafie Pšov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Maséři Hradec Králové Nikola Kraslice KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Formani Duchcov Trosky Litomyšl KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
3. Ne 23.9.2018 Fofr Team Duchcov Mustang Brno KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30
4. Ne 23.9.2018 Gerlich Fulnek Fofr Team Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Mustang Brno Formani Duchcov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Nikola Kraslice Sgt. Pepik´s Band Praha KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Scorpions Plzeň Maséři Hradec Králové KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
4. Ne 23.9.2018 Ložisková mafie Pšov Olympia Tábor KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30
5. Ne 7.10.2018 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00
5. Ne 7.10.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00
6. Ne 7.10.2018 Gerlich Fulnek Sgt. Pepik´s Band Praha Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30
6. Ne 7.10.2018 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30
7. Ne 4.11.2018 Olympia Tábor Sgt. Pepik´s Band Praha Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
11:00
7. Ne 4.11.2018 Trosky Litomyšl Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00
8. Ne 4.11.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Maséři Hradec Králové Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
13:30
8. Ne 4.11.2018 Mustang Brno Gerlich Fulnek Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:30
9. Ne 4.11.2018 Maséři Hradec Králové Olympia Tábor Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
16:00
9. Ne 4.11.2018 Gerlich Fulnek Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
10. Ne 9.12.2018 Gerlich Fulnek Olympia Tábor U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00
10. Ne 9.12.2018 Mustang Brno Maséři Hradec Králové U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
12:00
11. Ne 9.12.2018 Olympia Tábor Mustang Brno U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
14:30
11. Ne 9.12.2018 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
14:30
12. Ne 20.1.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
12. Ne 20.1.2019 Olympia Tábor Trosky Litomyšl Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
13. Ne 20.1.2019 Mustang Brno Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
13. Ne 20.1.2019 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
14. Ne 3.2.2019 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00
14. Ne 3.2.2019 Gerlich Fulnek Mustang Brno U Šuláků Fulnek, Fulnek
11:00
15. Ne 3.2.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Olympia Tábor Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30
15. Ne 3.2.2019 Mustang Brno Trosky Litomyšl U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
13:30
16. Ne 3.2.2019 Olympia Tábor Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00
16. Ne 3.2.2019 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:00
17. Ne 3.3.2019 Olympia Tábor Trosky Litomyšl Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
12:00
17. Ne 3.3.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Gerlich Fulnek Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
12:00
18. Ne 3.3.2019 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
14:30
18. Ne 3.3.2019 Gerlich Fulnek Olympia Tábor Forbes Casino Astra, Sezimovo Ústí
14:30
19. Ne 31.3.2019 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00
19. Ne 31.3.2019 Gerlich Fulnek Sgt. Pepik´s Band Praha Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00
20. Ne 31.3.2019 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30
20. Ne 31.3.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30
21. Ne 14.4.2019 Trosky Litomyšl Olympia Tábor Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00
21. Ne 14.4.2019 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00
22. Ne 14.4.2019 Olympia Tábor Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30
22. Ne 14.4.2019 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30
23. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
23. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
11:00
24. Ne 28.4.2019 Olympia Tábor 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Maséři Hradec Králové Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Gerlich Fulnek Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Mustang Brno Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
24. Ne 28.4.2019 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
13:00
25. Ne 28.4.2019 Formani Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Fofr Team Duchcov Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Nikola Kraslice Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
25. Ne 28.4.2019 Ložisková mafie Pšov Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
15:00
26. Ne 12.5.2019 Sgt. Pepik´s Band Praha Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
26. Ne 12.5.2019 Mustang Brno Trosky Litomyšl Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00
27. Ne 12.5.2019 Olympia Tábor Maséři Hradec Králové Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30
27. Ne 12.5.2019 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:30
28. Ne 12.5.2019 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
28. Ne 12.5.2019 Gerlich Fulnek Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 00:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 00:17:44