Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Scorpions Plzeň 7 : 11 Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00 Brejcha Jiří 17 : 25 Zmrzlý Lukáš
2. Ne 17.9.2017 Nikola Kraslice 7 : 11 Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:30 Zmrzlý Lukáš 18 : 27 Bali Michal
6. Ne 5.11.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 12 : 6 Nikola Kraslice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00 Hlavatý Tomáš 28 : 19 Zmrzlý Lukáš
7. Ne 5.11.2017 Nikola Kraslice 9 : 10 Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30 Zmrzlý Lukáš 20 : 25 Beňka Martin
8. Ne 10.12.2017 Nikola Kraslice 7 : 11 Formani Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Zmrzlý Lukáš 19 : 26 Bělina Petr
9. Ne 10.12.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:30 Hlavatý Tomáš 25 : 20 Zmrzlý Lukáš
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Zmrzlý Lukáš 25 : 20 Janošťák Václav
11. Ne 14.1.2018 Trosky Litomyšl 10 : 8 Nikola Kraslice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 21 Zmrzlý Lukáš
12. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Zmrzlý Lukáš 22 : 25 Kočík Michal
13. Ne 4.2.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 8 Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00 Beňka Martin 24 : 21 Zmrzlý Lukáš
14. Ne 4.2.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30 Zmrzlý Lukáš 24 : 20 Bělina Petr
15. Ne 4.3.2018 Nikola Kraslice 7 : 11 Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Zmrzlý Lukáš 21 : 25 Beňka Martin
16. Ne 4.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
14:30 Hlavatý Tomáš 24 : 18 Zmrzlý Lukáš
17. Ne 25.3.2018 Nikola Kraslice 5 : 13 Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
11:00 Trnka Jiří 18 : 29 Bali Michal
19. Ne 25.3.2018 Scorpions Plzeň 4 : 14 Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
16:00 Šimandl Kamil 10 : 30 Trnka Jiří
22. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov 6 : 12 Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Bělina Petr 18 : 26 Zmrzlý Lukáš
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice 10 : 9 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Zmrzlý Lukáš 22 : 23 Kasl Václav
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov 10 : 4 Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Kadrmas Pavel 24 : 8 Zmrzlý Lukáš
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice 4 : 10 Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zmrzlý Lukáš 10 : 24 Malach Petr
26. Ne 20.5.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
11:00 Bali Michal 24 : 19 Zmrzlý Lukáš
27. Ne 20.5.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30 Zmrzlý Lukáš 26 : 19 Krtička Luboš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 06:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 06:48:38