Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Scorpions Plzeň 7 : 11 Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00 Brejcha Jiří 17 : 25 Zmrzlý Lukáš
3. Ne 17.9.2017 Ložisková mafie Pšov 14 : 4 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00 Bali Michal 31 : 12 Hránek Pavel
4. Ne 8.10.2017 Formani Duchcov 6 : 12 Scorpions Plzeň U Kapitána, Duchcov
12:00 Bělina Petr 20 : 27 Zahradník Michal
5. Ne 8.10.2017 Scorpions Plzeň 9 : 10 Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Zahradník Michal 21 : 27 Valenta Petr
6. Ne 5.11.2017 Fofr Team Duchcov 11 : 7 Scorpions Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00 Beňka Martin 25 : 16 Šimandl Kamil
7. Ne 5.11.2017 Scorpions Plzeň 13 : 5 Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30 Šimandl Kamil 27 : 16 Hlavatý Tomáš
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 4 : 10 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Zahradník Michal 10 : 23 Pulkrábek Tomáš
11. Ne 14.1.2018 Mustang Brno 11 : 3 Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Kočík Michal 24 : 10 Zahradník Michal
12. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 6 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Zahradník Michal 16 : 21 Janošťák Václav
13. Ne 4.2.2018 Formani Duchcov 12 : 6 Scorpions Plzeň EFKO club, Duchcov
12:00 Bělina Petr 28 : 19 Hránek Pavel
14. Ne 4.2.2018 Scorpions Plzeň 10 : 9 Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30 Zahradník Michal 25 : 20 Beňka Martin
18. Ne 25.3.2018 Ložisková mafie Pšov 13 : 5 Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
13:30 Bali Michal 29 : 14 Šimandl Kamil
19. Ne 25.3.2018 Scorpions Plzeň 4 : 14 Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
16:00 Šimandl Kamil 10 : 30 Trnka Jiří
20. Ne 8.4.2018 Scorpions Plzeň 12 : 6 Formani Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00 Šimandl Kamil 25 : 20 Bělina Petr
21. Ne 8.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 7 : 11 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30 Hlavatý Tomáš 21 : 26 Šimandl Kamil
22. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 13 : 5 Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Hlavatý Tomáš 29 : 15 Zahradník Michal
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 1 : 11 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Zahradník Michal 5 : 23 Kuric Robert
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové 11 : 3 Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Doležal Michal 24 : 11 Zahradník Michal
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 12 : 6 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zahradník Michal 25 : 21 Kasl Václav
27. Ne 20.5.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30 Zmrzlý Lukáš 26 : 19 Krtička Luboš
28. Ne 20.5.2018 Scorpions Plzeň 10 : 8 Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00 Brejcha Jiří 24 : 20 Bali Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 22:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 22:01:34