Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 22.10.2017 Fofr Team Duchcov 8 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha EFKO club, Duchcov
13:30 Beňka Martin 21 : 23 Hlavatý Tomáš
3. Ne 22.10.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00 Hlavatý Tomáš 25 : 18 Bělina Petr
6. Ne 5.11.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 12 : 6 Nikola Kraslice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00 Hlavatý Tomáš 28 : 19 Zmrzlý Lukáš
7. Ne 5.11.2017 Scorpions Plzeň 13 : 5 Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30 Šimandl Kamil 27 : 16 Hlavatý Tomáš
8. Ne 10.12.2017 Ložisková mafie Pšov 9 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Bali Michal 22 : 24 Hlavatý Tomáš
9. Ne 10.12.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:30 Hlavatý Tomáš 25 : 20 Zmrzlý Lukáš
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Hlavatý Tomáš 20 : 22 Kuric Robert
11. Ne 14.1.2018 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Sgt. Pepik´s Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Malach Petr 24 : 22 Hlavatý Tomáš
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 1 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Hlavatý Tomáš 20 : 5 Kasl Václav
15. Ne 4.3.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Sgt. Pepik´s Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Bali Michal 25 : 18 Hlavatý Tomáš
16. Ne 4.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
14:30 Hlavatý Tomáš 24 : 18 Zmrzlý Lukáš
17. Ne 25.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 9 : 10 Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00 Hlavatý Tomáš 22 : 26 Valenta Petr
19. Ne 25.3.2018 Formani Duchcov 10 : 8 Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00 Bělina Petr 26 : 21 Hlavatý Tomáš
20. Ne 8.4.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Sgt. Pepik´s Band Praha Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00 Bali Michal 25 : 22 Hlavatý Tomáš
21. Ne 8.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 7 : 11 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30 Hlavatý Tomáš 21 : 26 Šimandl Kamil
22. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 13 : 5 Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Hlavatý Tomáš 29 : 15 Zahradník Michal
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl 7 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Pulkrábek Tomáš 21 : 26 Hlavatý Tomáš
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 4 Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Hlavatý Tomáš 22 : 13 Vorsa Jiří
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Janošťák Václav 8 : 25 Hlavatý Tomáš
26. Ne 20.5.2018 Fofr Team Duchcov 6 : 12 Sgt. Pepik´s Band Praha Na Tribuně, Duchcov
11:00 Valenta Petr 18 : 28 Hlavatý Tomáš
27. Ne 20.5.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
13:30 Hlavatý Tomáš 26 : 19 Bělina Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 07:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 07:22:36