Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
4. Ne 8.10.2017 Fofr Team Duchcov 3 : 15 Ložisková mafie Pšov U Kapitána, Duchcov
12:00 Valenta Petr 10 : 32 Bali Michal
5. Ne 8.10.2017 Scorpions Plzeň 9 : 10 Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Zahradník Michal 21 : 27 Valenta Petr
1. Ne 22.10.2017 Formani Duchcov 10 : 8 Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
11:00 Bělina Petr 23 : 19 Beňka Martin
2. Ne 22.10.2017 Fofr Team Duchcov 8 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha EFKO club, Duchcov
13:30 Beňka Martin 21 : 23 Hlavatý Tomáš
6. Ne 5.11.2017 Fofr Team Duchcov 11 : 7 Scorpions Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00 Beňka Martin 25 : 16 Šimandl Kamil
7. Ne 5.11.2017 Nikola Kraslice 9 : 10 Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30 Zmrzlý Lukáš 20 : 25 Beňka Martin
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Beňka Martin 12 : 23 Malach Petr
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 10 Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Kasl Václav 16 : 25 Beňka Martin
12. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 6 : 10 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 18 : 25
13. Ne 4.2.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 8 Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00 Beňka Martin 24 : 21 Zmrzlý Lukáš
14. Ne 4.2.2018 Scorpions Plzeň 10 : 9 Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30 Zahradník Michal 25 : 20 Beňka Martin
15. Ne 4.3.2018 Nikola Kraslice 7 : 11 Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Zmrzlý Lukáš 21 : 25 Beňka Martin
16. Ne 4.3.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 8 Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30 Beňka Martin 24 : 21 Bali Michal
17. Ne 25.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 9 : 10 Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00 Hlavatý Tomáš 22 : 26 Valenta Petr
18. Ne 25.3.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 8 Formani Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30 Valenta Petr 22 : 22 Bělina Petr
22. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov 5 : 13 Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Beňka Martin 15 : 28 Bali Michal
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno 7 : 10 Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Kočík Michal 21 : 23 Beňka Martin
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Beňka Martin 26 : 15 Janošťák Václav
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl 10 : 9 Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Pulkrábek Tomáš 22 : 23 Beňka Martin
26. Ne 20.5.2018 Fofr Team Duchcov 6 : 12 Sgt. Pepik´s Band Praha U Kapitána, Duchcov
11:00 Valenta Petr 18 : 28 Hlavatý Tomáš
28. Ne 20.5.2018 Formani Duchcov 11 : 7 Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
16:00 Bělina Petr 26 : 20 Valenta Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 03:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 03:18:13