Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
4. Ne 8.10.2017 Formani Duchcov 6 : 12 Scorpions Plzeň U Kapitána, Duchcov
12:00 Bělina Petr 20 : 27 Zahradník Michal
5. Ne 8.10.2017 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Bali Michal 27 : 25 Danda Jiří
1. Ne 22.10.2017 Formani Duchcov 10 : 8 Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
11:00 Bělina Petr 23 : 19 Beňka Martin
3. Ne 22.10.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00 Hlavatý Tomáš 25 : 18 Bělina Petr
8. Ne 10.12.2017 Nikola Kraslice 7 : 11 Formani Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Zmrzlý Lukáš 19 : 26 Bělina Petr
9. Ne 10.12.2017 Formani Duchcov 4 : 14 Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
14:30 Bělina Petr 14 : 31 Bali Michal
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Bělina Petr 24 : 17 Kasl Václav
11. Ne 14.1.2018 40+ Trutnov 10 : 4 Formani Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Kuric Robert 21 : 12 Bělina Petr
12. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 0 : 10 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Bělina Petr 3 : 20 Malach Petr
13. Ne 4.2.2018 Formani Duchcov 12 : 6 Scorpions Plzeň EFKO club, Duchcov
12:00 Bělina Petr 28 : 19 Hránek Pavel
14. Ne 4.2.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30 Zmrzlý Lukáš 24 : 20 Bělina Petr
18. Ne 25.3.2018 Fofr Team Duchcov 10 : 8 Formani Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30 Valenta Petr 22 : 22 Bělina Petr
19. Ne 25.3.2018 Formani Duchcov 10 : 8 Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00 Bělina Petr 26 : 21 Hlavatý Tomáš
20. Ne 8.4.2018 Scorpions Plzeň 12 : 6 Formani Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00 Šimandl Kamil 25 : 20 Bělina Petr
21. Ne 8.4.2018 Formani Duchcov 6 : 12 Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30 Bělina Petr 18 : 26 Bali Michal
22. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov 6 : 12 Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Bělina Petr 18 : 26 Zmrzlý Lukáš
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 9 Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Janošťák Václav 23 : 23 Bělina Petr
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov 2 : 12 Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Bělina Petr 10 : 25 Pulkrábek Tomáš
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno 4 : 10 Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Kočík Michal 15 : 23 Bělina Petr
27. Ne 20.5.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
13:30 Hlavatý Tomáš 26 : 19 Bělina Petr
28. Ne 20.5.2018 Formani Duchcov 11 : 7 Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
16:00 Bělina Petr 26 : 20 Valenta Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 18:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 18:52:42