Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
11:00 Kasl Václav 18 : 27 Doležal Michal
3. Ne 17.9.2017 40+ Trutnov 16 : 2 Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
16:00 Kuric Robert 33 : 9 Kasl Václav
4. Ne 8.10.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Kasl Václav 15 : 29 Pulkrábek Tomáš
5. Ne 8.10.2017 Mustang Brno 11 : 7 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Maňák Filip 26 : 18 Hruša Jaromír
8. Ne 10.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Trefa 21 Chrudim Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Janošťák Václav 28 : 18 Kasl Václav
9. Ne 10.12.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kasl Václav 15 : 29 Kočík Michal
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 24 : 17
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 10 Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 16 : 25
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 1 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Hlavatý Tomáš 20 : 5 Kasl Václav
13. Ne 4.2.2018 Trefa 21 Chrudim 8 : 10 Trosky Litomyšl Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00 Kasl Václav 23 : 24 Pulkrábek Tomáš
18. Ne 25.3.2018 Maséři Hradec Králové 16 : 2 Trefa 21 Chrudim U Soudku restaurant, Rudník
13:30 Malach Petr 32 : 12 Hruša Jaromír
19. Ne 25.3.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Hruša Jaromír 16 : 28 Kuric Robert
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim 7 : 11 Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Kasl Václav 19 : 25 Bali Michal
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 12 : 6 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zahradník Michal 25 : 21 Kasl Václav
20. Ne 29.4.2018 Trosky Litomyšl 10 : 8 Trefa 21 Chrudim Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 22 Kasl Václav
21. Ne 29.4.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30 Kasl Václav 16 : 30 Kočík Michal
26. Ne 20.5.2018 Maséři Hradec Králové 14 : 4 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00 Malach Petr 30 : 15 Kasl Václav
27. Ne 20.5.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 40+ Trutnov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30 Kasl Václav 18 : 26 Kadrmas Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 10:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 10:19:00