Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 12.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 20 : 25 Navrkal Filip
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
1. Ne 16.9.2018 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 31 : 13 Svoboda Patrik
1. Ne 16.9.2018 Fčely Střítež 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 13 : 31 Bártl David
1. Ne 16.9.2018 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 17 : 26 Kunčar Leopold
1. Ne 16.9.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 22 Čermák Michal
1. Ne 16.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 15 : 3 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 31 : 13 Gnol Drahoslav
2. Čt 20.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 23 : 15 Mezera Tomáš
2. Ne 23.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 DRAGON Darts Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 21 Tučková Dana
2. Ne 23.9.2018 Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
2. Ne 23.9.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
2. Ne 23.9.2018 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
2. Ne 23.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 33 : 9 Veleková Dagmar
2. Ne 23.9.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
3. St 26.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 19 : 24 Pokorný Jakub
3. Ne 30.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Žuravlov Ivana
3. Ne 30.9.2018 Dark Darts Ždírec 3 : 15 Wüdle Brtnice B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 12 : 32 Navrkal Filip
3. Ne 30.9.2018 Fčely Střítež 0 : 18 Zezulkárna Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 9 : 36 Froněk Petr
3. Ne 30.9.2018 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 19 : 26 Svoboda Patrik
3. Ne 30.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 14 : 25 Bártl David
3. Ne 30.9.2018 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 29 : 17 Boháč Martin
4. St 3.10.2018 Panda Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 18 Zadražil František
4. Čt 4.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 7 : 11 DRAGON Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 28 Tučková Dana
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
4. Ne 7.10.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 26 Kunčar Leopold
4. Ne 7.10.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 18 Nepraš Lubomír
4. Ne 7.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 13 Gnol Drahoslav
4. Ne 7.10.2018 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Fčely Střítež Brtnice U Marušky, Brtnice
15:30 Navrkal Filip 22 : 27 Mezera Tomáš
5. Ne 14.10.2018 Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
5. Ne 14.10.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Horáčková Tereza 21 : 24 Poláček Luboš
5. Ne 14.10.2018 Fčely Střítež 10 : 8 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 27 : 23 Žiačiková Petra
5. Ne 14.10.2018 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
5. Ne 14.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 16 : 27 Bártl David
5. Ne 14.10.2018 DRAGON Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
5. Ne 14.10.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
6. St 17.10.2018 Panda Jihlava 10 : 8 Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 22 : 18 Mezera Tomáš
6. Čt 18.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 12 : 32 Kunčar Leopold
6. Ne 21.10.2018 Cunami Panská Lhota Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
6. Ne 21.10.2018 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
6. Ne 21.10.2018 Zapomnění Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
6. Ne 21.10.2018 Wüdle Brtnice B DRAGON Darts Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
7. Ne 4.11.2018 Dark Darts Ždírec DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
7. Ne 4.11.2018 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
7. Ne 4.11.2018 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
7. Ne 4.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B Zezulkárna Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
7. Ne 4.11.2018 DRAGON Darts Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 Asfaltéři Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
8. St 14.11.2018 Panda Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
8. Ne 18.11.2018 Cunami Panská Lhota Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
8. Ne 18.11.2018 Dark Darts Ždírec Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
8. Ne 18.11.2018 Zezulkárna Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
8. Ne 18.11.2018 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
8. Ne 18.11.2018 Zapomnění Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
8. Ne 18.11.2018 Wüdle Brtnice B Cerberos Velké Meziříčí B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
9. Ne 25.11.2018 Fčely Střítež DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
9. Ne 25.11.2018 Devious Darts Dušejov Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
9. Ne 25.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
9. Ne 25.11.2018 DRAGON Darts Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 Asfaltéři Jihlava Panda Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
10. St 28.11.2018 Panda Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
10. Ne 2.12.2018 Cunami Panská Lhota Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
10. Ne 2.12.2018 Dark Darts Ždírec DRAGON Darts Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
10. Ne 2.12.2018 Fčely Střítež Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
10. Ne 2.12.2018 DC Přibyslav B Zezulkárna Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
10. Ne 2.12.2018 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
10. Ne 2.12.2018 Wüdle Brtnice B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
11. Čt 10.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
11. Ne 13.1.2019 Devious Darts Dušejov DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
11. Ne 13.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
11. Ne 13.1.2019 Zezulkárna Jihlava B Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
11. Ne 13.1.2019 DRAGON Darts Jihlava Fčely Střítež Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
11. Ne 13.1.2019 Asfaltéři Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
11. Ne 13.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
12. St 16.1.2019 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
12. Ne 20.1.2019 Cunami Panská Lhota Tajfun Darts Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
12. Ne 20.1.2019 Dark Darts Ždírec Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
12. Ne 20.1.2019 Fčely Střítež Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
12. Ne 20.1.2019 Devious Darts Dušejov DRAGON Darts Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
12. Ne 20.1.2019 DC Přibyslav B Wüdle Brtnice B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
12. Ne 20.1.2019 Zapomnění Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
13. Čt 24.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
13. Ne 27.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
13. Ne 27.1.2019 Zezulkárna Jihlava B Panda Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
13. Ne 27.1.2019 DRAGON Darts Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
13. Ne 27.1.2019 Asfaltéři Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
13. Ne 27.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
13. Ne 27.1.2019 Wüdle Brtnice B Zapomnění Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
14. Čt 31.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
14. Ne 3.2.2019 DC Přibyslav B Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
14. Ne 3.2.2019 Zezulkárna Jihlava B Cunami Panská Lhota Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
14. Ne 3.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
14. Ne 3.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
14. Ne 3.2.2019 Asfaltéři Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
14. Ne 3.2.2019 Wüdle Brtnice B Panda Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
15. St 6.2.2019 Panda Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
15. Ne 10.2.2019 Devious Darts Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
15. Ne 10.2.2019 Fčely Střítež Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
15. Ne 10.2.2019 Dark Darts Ždírec Zezulkárna Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
15. Ne 10.2.2019 Cunami Panská Lhota Wüdle Brtnice B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
15. Ne 10.2.2019 DRAGON Darts Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 Asfaltéři Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
16. Čt 21.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
16. Ne 24.2.2019 DC Přibyslav B Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
16. Ne 24.2.2019 Zezulkárna Jihlava B Fčely Střítež Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
16. Ne 24.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
16. Ne 24.2.2019 Zapomnění Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
16. Ne 24.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DRAGON Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
16. Ne 24.2.2019 Wüdle Brtnice B Dark Darts Ždírec Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
17. Ne 17.3.2019 Dark Darts Ždírec Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
17. Ne 17.3.2019 Cunami Panská Lhota Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
17. Ne 17.3.2019 Devious Darts Dušejov Zezulkárna Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
17. Ne 17.3.2019 Fčely Střítež Wüdle Brtnice B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
17. Ne 17.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
17. Ne 17.3.2019 Asfaltéři Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
17. Ne 17.3.2019 DRAGON Darts Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
18. St 20.3.2019 Panda Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
18. Čt 21.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
18. Ne 24.3.2019 DC Přibyslav B Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
18. Ne 24.3.2019 Zezulkárna Jihlava B DRAGON Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
18. Ne 24.3.2019 Zapomnění Jihlava Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
18. Ne 24.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
18. Ne 24.3.2019 Wüdle Brtnice B Devious Darts Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
19. Ne 31.3.2019 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
19. Ne 31.3.2019 Fčely Střítež Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
19. Ne 31.3.2019 Dark Darts Ždírec Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
19. Ne 31.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
19. Ne 31.3.2019 Asfaltéři Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 DRAGON Darts Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
20. St 3.4.2019 Panda Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
20. Čt 4.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
20. Ne 7.4.2019 DC Přibyslav B Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
20. Ne 7.4.2019 Cunami Panská Lhota Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
20. Ne 7.4.2019 Zezulkárna Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
20. Ne 7.4.2019 Zapomnění Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
20. Ne 7.4.2019 Wüdle Brtnice B Asfaltéři Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
21. Čt 11.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21. Ne 14.4.2019 Devious Darts Dušejov Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
21. Ne 14.4.2019 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
21. Ne 14.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Wüdle Brtnice B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
21. Ne 14.4.2019 Asfaltéři Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 DRAGON Darts Jihlava Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. St 17.4.2019 Panda Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 21.4.2019 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
22. Ne 21.4.2019 Dark Darts Ždírec Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
22. Ne 21.4.2019 Cunami Panská Lhota DRAGON Darts Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
22. Ne 21.4.2019 Zezulkárna Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
22. Ne 21.4.2019 Zapomnění Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
22. Ne 21.4.2019 Wüdle Brtnice B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
23. Čt 25.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23. Ne 28.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
23. Ne 28.4.2019 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 28.4.2019 Zezulkárna Jihlava B DC Přibyslav B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
23. Ne 28.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
23. Ne 28.4.2019 Asfaltéři Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
23. Ne 28.4.2019 DRAGON Darts Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. St 8.5.2019 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
24. Ne 12.5.2019 DC Přibyslav B Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
24. Ne 12.5.2019 Fčely Střítež DRAGON Darts Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
24. Ne 12.5.2019 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
24. Ne 12.5.2019 Cunami Panská Lhota Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
24. Ne 12.5.2019 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24. Ne 12.5.2019 Wüdle Brtnice B Zezulkárna Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
25. Ne 19.5.2019 Zezulkárna Jihlava B Zapomnění Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
25. Ne 19.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
25. Ne 19.5.2019 Asfaltéři Jihlava Fčely Střítež Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 DRAGON Darts Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Wüdle Brtnice B DC Přibyslav B Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00
26. Ne 26.5.2019 DC Přibyslav B DRAGON Darts Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
26. Ne 26.5.2019 Devious Darts Dušejov Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
26. Ne 26.5.2019 Fčely Střítež Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
26. Ne 26.5.2019 Dark Darts Ždírec Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
26. Ne 26.5.2019 Cunami Panská Lhota Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
26. Ne 26.5.2019 Panda Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Zapomnění Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:39:32