Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
11:00 Kasl Václav 18 : 27 Doležal Michal
1. Ne 17.9.2017 Trosky Litomyšl 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Koclířov Fatima, Koclířov
11:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 19 Janošťák Václav
2. Ne 17.9.2017 Maséři Hradec Králové 4 : 14 40+ Trutnov Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
13:30 Doležal Michal 15 : 30 Kuric Robert
2. Ne 17.9.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 15 Mustang Brno Koclířov Fatima, Koclířov
13:30 Janošťák Václav 11 : 33 Kočík Michal
3. Ne 17.9.2017 40+ Trutnov 16 : 2 Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
16:00 Kuric Robert 33 : 9 Kasl Václav
3. Ne 17.9.2017 Mustang Brno 16 : 2 Trosky Litomyšl Koclířov Fatima, Koclířov
16:00 Kočík Michal 33 : 14 Pulkrábek Tomáš
4. Ne 8.10.2017 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Mustang Brno Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Malach Petr 25 : 23 Maňák Filip
4. Ne 8.10.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Kasl Václav 15 : 29 Pulkrábek Tomáš
5. Ne 8.10.2017 Mustang Brno 11 : 7 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Maňák Filip 26 : 18 Hruša Jaromír
5. Ne 8.10.2017 Trosky Litomyšl 6 : 12 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Pulkrábek Tomáš 15 : 28 Malach Petr
6. Ne 5.11.2017 40+ Trutnov 15 : 3 Tajfun Darts Havlíčkův Brod U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Kadrmas Pavel 30 : 11 Veverka František
6. Ne 5.11.2017 Maséři Hradec Králové 8 : 10 Trosky Litomyšl U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Doležal Michal 22 : 25 Pulkrábek Tomáš
7. Ne 5.11.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 14 Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Veverka František 16 : 30 Doležal Michal
7. Ne 5.11.2017 Trosky Litomyšl 7 : 11 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Pulkrábek Tomáš 19 : 27 Kadrmas Pavel
8. Ne 10.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Trefa 21 Chrudim Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Janošťák Václav 28 : 18 Kasl Václav
8. Ne 10.12.2017 Mustang Brno 11 : 7 40+ Trutnov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Kočík Michal 26 : 21 Kuric Robert
9. Ne 10.12.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kasl Václav 15 : 29 Kočík Michal
9. Ne 10.12.2017 40+ Trutnov 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kuric Robert 30 : 13 Veverka František
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 12:55

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 12:55:33