Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Trefa 21 Chrudim 6 : 12 Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
11:00 Kasl Václav 18 : 27 Doležal Michal
1. Ne 17.9.2017 Trosky Litomyšl 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Koclířov Fatima, Koclířov
11:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 19 Janošťák Václav
2. Ne 17.9.2017 Maséři Hradec Králové 4 : 14 40+ Trutnov Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
13:30 Doležal Michal 15 : 30 Kuric Robert
2. Ne 17.9.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 15 Mustang Brno Koclířov Fatima, Koclířov
13:30 Janošťák Václav 11 : 33 Kočík Michal
3. Ne 17.9.2017 40+ Trutnov 16 : 2 Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
16:00 Kuric Robert 33 : 9 Kasl Václav
3. Ne 17.9.2017 Mustang Brno 16 : 2 Trosky Litomyšl Koclířov Fatima, Koclířov
16:00 Kočík Michal 33 : 14 Pulkrábek Tomáš
4. Ne 8.10.2017 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Mustang Brno Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Malach Petr 25 : 23 Maňák Filip
4. Ne 8.10.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00 Kasl Václav 15 : 29 Pulkrábek Tomáš
5. Ne 8.10.2017 Mustang Brno 11 : 7 Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Maňák Filip 26 : 18 Hruša Jaromír
5. Ne 8.10.2017 Trosky Litomyšl 6 : 12 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30 Pulkrábek Tomáš 15 : 28 Malach Petr
6. Ne 5.11.2017 40+ Trutnov 15 : 3 Tajfun Darts Havlíčkův Brod U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Kadrmas Pavel 30 : 11 Veverka František
6. Ne 5.11.2017 Maséři Hradec Králové 8 : 10 Trosky Litomyšl U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Doležal Michal 22 : 25 Pulkrábek Tomáš
7. Ne 5.11.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 14 Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Veverka František 16 : 30 Doležal Michal
7. Ne 5.11.2017 Trosky Litomyšl 7 : 11 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Pulkrábek Tomáš 19 : 27 Kadrmas Pavel
8. Ne 10.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 12 : 6 Trefa 21 Chrudim Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Janošťák Václav 28 : 18 Kasl Václav
8. Ne 10.12.2017 Mustang Brno 11 : 7 40+ Trutnov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
12:00 Kočík Michal 26 : 21 Kuric Robert
9. Ne 10.12.2017 Trefa 21 Chrudim 5 : 13 Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kasl Václav 15 : 29 Kočík Michal
9. Ne 10.12.2017 40+ Trutnov 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:30 Kuric Robert 30 : 13 Veverka František
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Maséři Hradec Králové Sgt. Pepik´s Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 40+ Trutnov Formani Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Mustang Brno Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
11. Ne 14.1.2018 Trosky Litomyšl Nikola Kraslice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
12. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
13. Ne 4.2.2018 Trefa 21 Chrudim Trosky Litomyšl Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00
13. Ne 4.2.2018 Maséři Hradec Králové Tajfun Darts Havlíčkův Brod Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
12:00
14. Ne 4.2.2018 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
14:30
14. Ne 4.2.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trefa 21 Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim 3
14:30
15. Ne 4.3.2018 Mustang Brno 40+ Trutnov Restaurace u Vlka, Brno
12:00
15. Ne 4.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Maséři Hradec Králové Restaurace u Vlka, Brno
12:00
16. Ne 4.3.2018 40+ Trutnov Tajfun Darts Havlíčkův Brod Restaurace u Vlka, Brno
14:30
16. Ne 4.3.2018 Maséři Hradec Králové Mustang Brno Restaurace u Vlka, Brno
14:30
17. Ne 25.3.2018 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové U Soudku restaurant, Rudník
11:00
17. Ne 25.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trosky Litomyšl Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
11:00
18. Ne 25.3.2018 Maséři Hradec Králové Trefa 21 Chrudim U Soudku restaurant, Rudník
13:30
18. Ne 25.3.2018 Trosky Litomyšl Mustang Brno Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
13:30
19. Ne 25.3.2018 Trefa 21 Chrudim 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
19. Ne 25.3.2018 Mustang Brno Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00
20. Ne 8.4.2018 Trosky Litomyšl Trefa 21 Chrudim Koclířov Fatima, Koclířov
12:00
20. Ne 8.4.2018 Mustang Brno 40+ Trutnov Koclířov Fatima, Koclířov
12:00
21. Ne 8.4.2018 Trefa 21 Chrudim Mustang Brno Koclířov Fatima, Koclířov
14:30
21. Ne 8.4.2018 40+ Trutnov Trosky Litomyšl Koclířov Fatima, Koclířov
14:30
22. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 20.5.2018 Maséři Hradec Králové Trefa 21 Chrudim Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00
26. Ne 20.5.2018 Mustang Brno Tajfun Darts Havlíčkův Brod Restaurace u Vlka, Brno
11:00
27. Ne 20.5.2018 Trefa 21 Chrudim 40+ Trutnov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30
27. Ne 20.5.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Trosky Litomyšl Restaurace u Vlka, Brno
13:30
28. Ne 20.5.2018 40+ Trutnov Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00
28. Ne 20.5.2018 Trosky Litomyšl Mustang Brno Restaurace u Vlka, Brno
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 17:49

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 17:49:42