Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
22. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov 6 : 12 Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Bělina Petr 18 : 26 Zmrzlý Lukáš
22. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov 5 : 13 Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Beňka Martin 15 : 28 Bali Michal
22. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 13 : 5 Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00 Hlavatý Tomáš 29 : 15 Zahradník Michal
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 9 Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Janošťák Václav 23 : 23 Bělina Petr
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno 7 : 10 Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Kočík Michal 21 : 23 Beňka Martin
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl 7 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Pulkrábek Tomáš 21 : 26 Hlavatý Tomáš
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice 10 : 9 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Zmrzlý Lukáš 22 : 23 Kasl Václav
23. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 6 : 10 Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Bali Michal 15 : 23 Malach Petr
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 1 : 11 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30 Zahradník Michal 5 : 23 Kuric Robert
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim 7 : 11 Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Kasl Václav 19 : 25 Bali Michal
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové 11 : 3 Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Doležal Michal 24 : 11 Zahradník Michal
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov 10 : 4 Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Kadrmas Pavel 24 : 8 Zmrzlý Lukáš
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov 2 : 12 Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Bělina Petr 10 : 25 Pulkrábek Tomáš
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Beňka Martin 26 : 15 Janošťák Václav
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 4 Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30 Hlavatý Tomáš 22 : 13 Vorsa Jiří
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Janošťák Václav 8 : 25 Hlavatý Tomáš
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno 4 : 10 Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Kočík Michal 15 : 23 Bělina Petr
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl 10 : 9 Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Pulkrábek Tomáš 22 : 23 Beňka Martin
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice 4 : 10 Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zmrzlý Lukáš 10 : 24 Malach Petr
25. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 7 : 11 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Bali Michal 18 : 26 Kadrmas Pavel
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 12 : 6 Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30 Zahradník Michal 25 : 21 Kasl Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.4.2018 20:16

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.4.2018 20:16:52