Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Scorpions Plzeň 7 : 11 Nikola Kraslice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00 Brejcha Jiří 17 : 25 Zmrzlý Lukáš
2. Ne 17.9.2017 Nikola Kraslice 7 : 11 Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:30 Zmrzlý Lukáš 18 : 27 Bali Michal
3. Ne 17.9.2017 Ložisková mafie Pšov 14 : 4 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00 Bali Michal 31 : 12 Hránek Pavel
4. Ne 8.10.2017 Fofr Team Duchcov 3 : 15 Ložisková mafie Pšov U Kapitána, Duchcov
12:00 Valenta Petr 10 : 32 Bali Michal
4. Ne 8.10.2017 Formani Duchcov 6 : 12 Scorpions Plzeň U Kapitána, Duchcov
12:00 Bělina Petr 20 : 27 Zahradník Michal
5. Ne 8.10.2017 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Bali Michal 27 : 25 Danda Jiří
5. Ne 8.10.2017 Scorpions Plzeň 9 : 10 Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
14:30 Zahradník Michal 21 : 27 Valenta Petr
1. Ne 22.10.2017 Formani Duchcov 10 : 8 Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
11:00 Bělina Petr 23 : 19 Beňka Martin
2. Ne 22.10.2017 Fofr Team Duchcov 8 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha EFKO club, Duchcov
13:30 Beňka Martin 21 : 23 Hlavatý Tomáš
3. Ne 22.10.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00 Hlavatý Tomáš 25 : 18 Bělina Petr
6. Ne 5.11.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 12 : 6 Nikola Kraslice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00 Hlavatý Tomáš 28 : 19 Zmrzlý Lukáš
6. Ne 5.11.2017 Fofr Team Duchcov 11 : 7 Scorpions Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00 Beňka Martin 25 : 16 Šimandl Kamil
7. Ne 5.11.2017 Nikola Kraslice 9 : 10 Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30 Zmrzlý Lukáš 20 : 25 Beňka Martin
7. Ne 5.11.2017 Scorpions Plzeň 13 : 5 Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30 Šimandl Kamil 27 : 16 Hlavatý Tomáš
8. Ne 10.12.2017 Nikola Kraslice 7 : 11 Formani Duchcov Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Zmrzlý Lukáš 19 : 26 Bělina Petr
8. Ne 10.12.2017 Ložisková mafie Pšov 9 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha Kraslice Nikola, Kraslice
12:00 Bali Michal 22 : 24 Hlavatý Tomáš
9. Ne 10.12.2017 Formani Duchcov 4 : 14 Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
14:30 Bělina Petr 14 : 31 Bali Michal
9. Ne 10.12.2017 Sgt. Pepik´s Band Praha 11 : 7 Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
14:30 Hlavatý Tomáš 25 : 20 Zmrzlý Lukáš
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Bělina Petr 24 : 17 Kasl Václav
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Beňka Martin 12 : 23 Malach Petr
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Hlavatý Tomáš 20 : 22 Kuric Robert
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Zmrzlý Lukáš 25 : 20 Janošťák Václav
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Bali Michal 20 : 25 Kočík Michal
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 4 : 10 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Zahradník Michal 10 : 23 Pulkrábek Tomáš
11. Ne 14.1.2018 Trefa 21 Chrudim 6 : 10 Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Kasl Václav 16 : 25 Beňka Martin
11. Ne 14.1.2018 Maséři Hradec Králové 10 : 9 Sgt. Pepik´s Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Malach Petr 24 : 22 Hlavatý Tomáš
11. Ne 14.1.2018 40+ Trutnov 10 : 4 Formani Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Kuric Robert 21 : 12 Bělina Petr
11. Ne 14.1.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 10 Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Janošťák Václav 12 : 21 Bali Michal
11. Ne 14.1.2018 Mustang Brno 11 : 3 Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Kočík Michal 24 : 10 Zahradník Michal
11. Ne 14.1.2018 Trosky Litomyšl 10 : 8 Nikola Kraslice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Pulkrábek Tomáš 24 : 21 Zmrzlý Lukáš
12. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 0 : 10 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Bělina Petr 3 : 20 Malach Petr
12. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 6 : 10 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 18 : 25
12. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 1 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Hlavatý Tomáš 20 : 5 Kasl Václav
12. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Zmrzlý Lukáš 22 : 25 Kočík Michal
12. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov 10 : 4 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Bali Michal 24 : 12 Pulkrábek Tomáš
12. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 6 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Zahradník Michal 16 : 21 Janošťák Václav
13. Ne 4.2.2018 Formani Duchcov Scorpions Plzeň EFKO club, Duchcov
12:00
13. Ne 4.2.2018 Fofr Team Duchcov Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00
14. Ne 4.2.2018 Scorpions Plzeň Fofr Team Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30
14. Ne 4.2.2018 Nikola Kraslice Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
14:30
15. Ne 4.3.2018 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik´s Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
15. Ne 4.3.2018 Nikola Kraslice Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
16. Ne 4.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
16. Ne 4.3.2018 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30
17. Ne 25.3.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Fofr Team Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
17. Ne 25.3.2018 Nikola Kraslice Ložisková mafie Pšov Kraslice Nikola, Kraslice
11:00
18. Ne 25.3.2018 Fofr Team Duchcov Formani Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30
18. Ne 25.3.2018 Ložisková mafie Pšov Scorpions Plzeň Kraslice Nikola, Kraslice
13:30
19. Ne 25.3.2018 Formani Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
19. Ne 25.3.2018 Scorpions Plzeň Nikola Kraslice Kraslice Nikola, Kraslice
16:00
20. Ne 8.4.2018 Scorpions Plzeň Formani Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
20. Ne 8.4.2018 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik´s Band Praha Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
21. Ne 8.4.2018 Formani Duchcov Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
21. Ne 8.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
22. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 22.4.2018 Trefa 21 Chrudim Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 40+ Trutnov Nikola Kraslice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Formani Duchcov Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Fofr Team Duchcov Tajfun Darts Havlíčkův Brod DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 22.4.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 22.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Sgt. Pepik´s Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Mustang Brno Formani Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Nikola Kraslice Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 22.4.2018 Scorpions Plzeň Trefa 21 Chrudim DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 20.5.2018 Ložisková mafie Pšov Nikola Kraslice Pohostinství Pšov, Pšov
11:00
26. Ne 20.5.2018 Fofr Team Duchcov Sgt. Pepik´s Band Praha U Kapitána, Duchcov
11:00
27. Ne 20.5.2018 Nikola Kraslice Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30
27. Ne 20.5.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha Formani Duchcov U Kapitána, Duchcov
13:30
28. Ne 20.5.2018 Scorpions Plzeň Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
28. Ne 20.5.2018 Formani Duchcov Fofr Team Duchcov U Kapitána, Duchcov
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 13:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 13:06:10