Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Bělina Petr 24 : 17 Kasl Václav
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Beňka Martin 12 : 23 Malach Petr
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Hlavatý Tomáš 20 : 22 Kuric Robert
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Zmrzlý Lukáš 25 : 20 Janošťák Václav
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Bali Michal 20 : 25 Kočík Michal
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 4 : 10 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Zahradník Michal 10 : 23 Pulkrábek Tomáš

Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
10. Ne 14.1.2018 Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 24 : 17
10. Ne 14.1.2018 Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 12 : 23
10. Ne 14.1.2018 Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 20 : 22
10. Ne 14.1.2018 Nikola Kraslice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 25 : 20
10. Ne 14.1.2018 Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 20 : 25
10. Ne 14.1.2018 Scorpions Plzeň 4 : 10 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 10 : 23

Championsleague EDU - sk. A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
10. 16.3.2018 DSAB 1 (GER) Joue Le Douze (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Brixia (ITA) Red Lions Luxembourg Luxembourg - Grevenmacher
21:30

Championsleague EDU - sk. B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
10. 16.3.2018 Team Vispi (ITA) Les Ptits Bras (FRA) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Team Croatia DVO United (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
21:30

Championsleague EDU - sk. C
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
10. 16.3.2018 New Dream Team Italy 40 plus Trutnov Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Team Ardennes (FRA) Homeless (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
21:30

Championsleague EDU - sk. D
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
10. 10.11.2017 Gaga Energy Dream Team (AUT) Hot Chili Darter (SUI) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Derby Team Italy (ITA) DSAB 2 (GER) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
10. 16.3.2018 Team Sodiva (FRA) Top Gun Optika Kiraly (SLO) Luxembourg - Grevenmacher
21:30
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 13:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 13:10:08