Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/12190)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - sezónní

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 12190 | Turnajů: 10975

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krasanovská Žaneta CZE012884 10 354 364 364 364
2. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 12 327 339 339 339
3. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 10 282 294 294 294
4. Nerad Lukáš CZE048096 C Magic team Praha 14 244 258 258 258
5. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 9 14 214 237 237 237
6. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 9 16 211 236 236 236
7. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 16 206 222 222 222
8. Švejda Roman CZE045550 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 6 205 211 211 211
9. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 6 8 190 204 204 204
10. Nádvorník Josef CZE050840 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 14 188 203 203 203
11. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 14 186 201 201 201
12. Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha 2 10 188 200 200 200
12. Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice 1 10 189 200 200 200
14. Jelínková Marta CZE048464 B Darts Boubín Kolín 4 11 182 197 197 197
15. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 9 16 165 190 190 190
16. Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín 9 12 168 189 189 189
17. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 14 167 181 181 181
18. Dvorská Klára CZE039296 D DC ŽÍLA CHODOV 9 10 156 175 175 175
19. Král Marek CZE053282 C DC Mustang Bar 8 24 139 171 171 171
20. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 8 12 149 169 169 169
21. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 10 158 168 168 168
22. Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha 16 151 167 167 167
23. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 9 18 138 165 165 165
23. Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice 10 155 165 165 165
25. Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha 20 144 164 164 164
26. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 10 150 162 162 162
27. Benešová Alena CZE044681 Mašinky Neratovice 10 151 161 161 161
27. Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha 6 155 161 161 161
29. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 9 10 141 160 160 160
29. Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha 4 156 160 160 160
31. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 18 141 159 159 159
32. Křemen Jan CZE033388 2 2 152 156 156 156
33. Medek Zdeněk CZE002581 B Black Diamonds Praha 14 140 154 154 154
34. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 5 12 135 152 152 152
34. Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín 10 142 152 152 152
36. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 2 9 139 150 150 150
37. Seidel Petr CZE033060 C DC Los Číčos Praha 6 143 149 149 149
38. Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín 5 4 139 148 148 148
39. Mariničová Eva CZE054039 C Kosatky Č.Budějovice 6 5 135 146 146 146
39. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 1 8 137 146 146 146
41. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 6 4 135 145 145 145
41. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 8 137 145 145 145
43. Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem 4 140 144 144 144
44. Bednář Jan 1999 CZE053541 C PBL 45 Brno 6 6 131 143 143 143
44. Třísko Roman CZE055254 B Asterix Nový Bor 3 140 143 143 143
46. Smékal Roman CZE004471 B Žabaři Olomouc 1 14 127 142 142 142
47. Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4 3 12 126 141 141 141
48. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 9 18 113 140 140 140
48. Štilec Jiří CZE056159 Darts Boubín Kolín 2 138 140 140 140
50. Kurková Jiřina 1975 CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 6 132 139 139 139
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 19:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 19:04:41