Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/465)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR 2008 - aktivita hráčů (1 bod = 1 účast v turnaji)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 465 | Turnajů: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nitka Jiří CZE029784 A DC Miagi Mohelnice 4 2 6 6 6
2. Häusler Tomáš CZE002499 B Beroun 2 3 2 5 5 5
2. Wohlgemuth Jaroslav CZE030836 České Budějovice 3 2 5 5 5
2. Babic Ivan CZE000793 C Dudák České Budějovice 3 2 5 5 5
2. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 3 2 5 5 5
2. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 2 5 5 5
2. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha 3 2 5 5 5
2. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 3 2 5 5 5
2. Pauzr Jiří CZE002825 B Žraloci Pokratice 3 2 5 5 5
10. Marinov Michal CZE000046 Zdounky 3 1 4 4 4
10. Novák Pavel CZE013333 Mašinky Neratovice 2 2 4 4 4
10. Koláček Vladimír CZE000161 A Kobra Hrabůvka 2 2 4 4 4
10. Balog Vladislav CZE000512 A WFS Evaň 2 2 4 4 4
10. Faglic Matůš CZE032122 Dolný Kubín 3 1 4 4 4
10. Svobodová Pavla CZE007625 Crazy Č.Budějovice C 4 4 4 4
10. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 3 1 4 4 4
10. Dohnal Tomáš CZE006519 Suchdol nad Odrou 2 2 4 4 4
10. Kobera Zdeněk CZE000316 B ŠK OKO Plzeň 3 1 4 4 4
10. Veselý Pavel CZE001045 A DC Marvin Hradec Králové 2 2 4 4 4
10. Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice 3 1 4 4 4
10. Buczková Dáša CZE027263 Hypochondři Hořice na Šumavě 2 2 4 4 4
10. Trnka Lukáš CZE020757 Nemo Sviny 2 2 4 4 4
10. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 3 1 4 4 4
10. Krátký Karel CZE004580 A 3 1 4 4 4
10. Buczek Pavel CZE027262 Hypochondři Hořice na Šumavě 3 1 4 4 4
10. Seidlová Marcela CZE000199 B DC Vrtule XXL Hradec Králové 2 2 4 4 4
10. Sobotková Jaroslava CZE006559 Třebíč 2 2 4 4 4
10. Sucharda Petr CZE000176 40+ Trutnov 2 2 4 4 4
10. Holeček Zdeněk CZE029121 A Kluci z Las Vegas Zvíkov 3 1 4 4 4
10. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 2 4 4 4
10. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice 3 1 4 4 4
10. Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice 3 1 4 4 4
10. Granov Radek CZE001597 C Jižanský Koník Č.Budějovice 3 1 4 4 4
10. Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl 2 2 4 4 4
10. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 2 4 4 4
10. Babicová Štěpánka CZE002196 Kočky do Švejka Č.Budějovice 2 2 4 4 4
10. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 2 2 4 4 4
10. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim 3 1 4 4 4
10. Krejcar Ivo CZE003321 C Chlístárna Nové Hodějovice 2 2 4 4 4
10. Valek Daniel CZE000561 A Loděnice 2 2 4 4 4
10. Koky Filip CZE020493 A Fedor Sokolov 2 2 4 4 4
10. Sedláček Miroslav CZE008453 A Úletáři Hradec Králové 2 2 4 4 4
10. Altmanová Gabriela CZE007062 Sever Litoměřice 2 2 4 4 4
10. Březinová Nikola CZE029564 Humpolec 2 2 4 4 4
10. Venturová Lucie CZE011566 C Úplně jiný šipkaři Červené Pečky 2 2 4 4 4
10. Kantor Jaroslav CZE009375 A Nikola Kraslice 3 1 4 4 4
10. Šimeček Jan CZE001813 B Jižanský Koník Č.Budějovice 2 2 4 4 4
10. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 2 2 4 4 4
49. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 2 1 3 3 3
49. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov 2 1 3 3 3
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:41:39