Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/484)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR 2009 - aktivita hráčů (1 bod = 1 účast v turnaji)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 484 | Turnajů: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice 5 1 6 6 6
2. Mareš Zbyněk CZE020224 A Brno 4 1 5 5 5
2. Hessová Zuzana CZE030259 Cheb 3 2 5 5 5
2. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 2 5 5 5
2. Bajnar Radek CZE031351 A Tazman Jr. Ostrava 4 1 5 5 5
2. Doležalová Andrea CZE031352 C BF Mia V. Ostrava 3 2 5 5 5
7. Tomáš Marcel CZE031350 A SK Senátoři Ostrava 4 4 4 4
7. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
7. Zmelík Oto SVK019707 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 4 4 4 4
7. Bočková Lenka CZE025090 B DC Růžový dvůr Kružberk 2 2 4 4 4
7. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 1 4 4 4
7. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov 4 4 4 4
7. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 3 1 4 4 4
7. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim 4 4 4 4
7. Šebestík Petr CZE019460 B Supi Dolní Benešov 3 1 4 4 4
7. Uhrinčať Tomáš CZE000318 B ARGO Plzeň 3 1 4 4 4
7. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 1 4 4 4
7. Obručová Kateřina CZE020665 Praha 4 3 1 4 4 4
7. Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl 3 1 4 4 4
7. Hrubý Lukáš CZE030542 Ratata Hospříz 4 4 4 4
7. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
7. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 1 4 4 4
7. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 4 4 4 4
7. Kyndl Tomáš CZE000435 ŠK Koldín 3 1 4 4 4
7. Časta Jiří CZE000492 A Frčáci Avion Ivančice 4 4 4 4
7. Lindová Olga CZE033106 C 3 1 4 4 4
7. Dlabač Petr CZE033634 Světlá nad Sázavou 3 1 4 4 4
7. Zdeněk Jan CZE006665 A JP Čechi dalovice 4 4 4 4
7. Hochman Martin 1975 CZE000224 A WC Šipkouni 4 4 4 4
7. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov 4 4 4 4
7. Drtilová Lenka CZE000010 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 1 4 4 4
7. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
7. Rokoš David CZE032173 A Tazman Jr. Ostrava 3 1 4 4 4
7. Martin Peter CZE000153 Zvolen 4 4 4 4
7. Ulrych Jindřich CZE000540 DC HORNETS Adamov 4 4 4 4
7. Bednaříková Radana CZE000186 Zlín 3 1 4 4 4
7. Hruboň Radim CZE035689 Ostrava 3 1 4 4 4
7. Chlumský Ondřej CZE002512 B Vonoklasy 26 4 4 4 4
7. Bělina Petr CZE000376 A Formani Duchcov 3 1 4 4 4
7. Čožík Karel CZE000526 A Žabaři Olomouc 4 4 4 4
7. Nagyová Katarína SVK019700 A (TOI TOI Dixi Bratislava) 3 1 4 4 4
7. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 3 1 4 4 4
7. Weisser Patrik CZE026288 B Kosako Konárovice 3 1 4 4 4
7. Sup Zdeněk CZE036008 C Ex na Ex 3 1 4 4 4
7. Spurná Vlasta CZE001052 A Legend A. Olomouc 3 1 4 4 4
7. Andresíková Michala CZE033323 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ 3 1 4 4 4
7. Kvasničková Petra CZE007999 A Beluša 3 1 4 4 4
7. Kyndl Zdeněk CZE000863 ŠK Koldín 3 1 4 4 4
7. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov 4 4 4 4
7. Homola Jiří CZE002309 B BRILLIANT DARTS Praha 3 1 4 4 4
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:10:32