Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2185)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 2185 | Turnajů: 6196

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
300. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram 1 1 1 1 950
414. Balnohová Petra CZE027572 Humpolec 1 1 1 1 300
575. Šolcová Petra CZE030037 C Penalta Chrudim 1 1 1 850
648. Chudárková Drahomíra CZE059526 B Twister Kroměříž 1 1 1 750
716. Žáková Silvie CZE000859 Farao team T.Sviny 1 1 1 650
825. Kavková Michaela CZE000779 C Slza olomouc 1 1 1 550
930. Šimůnková Veronika CZE000520 Ropuchy Č.Budějovice 1 1 1 450
930. Plechatá Anna CZE059227 Dušejov 1 1 1 450
1033. Kocmanová Lucie CZE037710 B Mexičani Biskupice 1 1 1 350
1033. Knížová Michaela CZE057674 Nedakonice 1 1 1 350
1033. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 1 350
1033. Pekárková Eva CZE038844 1 1 1 350
1033. Benedíková Světlana CZE015115 Moravský Písek 1 1 1 350
1033. Císařová Klára CZE055745 Travčice 1 1 1 350
1033. Vrbová Lucie CZE052956 C Vokotrop Pardubice 1 1 1 350
1143. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 1 1 250
1143. Hodková Jana CZE003874 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 1 250
1143. Snopková Pavla CZE042952 D DC Rozvědčíci Dobřany 1 1 1 250
1143. Vacková Michala CZE042819 A Lucky Darts Jičín 1 1 1 250
1143. Žáková Erika CZE052627 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 1 250
1143. Farková Martina CZE059360 1 1 1 250
1143. Soušková Eva CZE055986 Písek 1 1 1 250
1171. Kaenzig Karina SUI280378 1 1 1 230
1171. Klein-Kemp Sonny LUX511505 1 1 1 230
1171. Steinbach Elisabeth AUTHG0032 1 1 1 230
1252. Stoop Jeannette SUI270860 1 1 1 190
1289. Tröger Daniela GERDA0350 1 1 1 170
1289. Bozáňová Ilona CZE016831 D DC Devils Hradec Králové 1 1 1 170
1330. Košařová Markéta CZE023339 C DC Bernard Kuželna Rosice 1 1 1 150
1330. Šmídová Hana CZE049047 C Chrobolská Ellytta 1 1 1 150
1330. Soukupová Andrea CZE051906 C Šelmy Bedihošť 1 1 1 150
1330. Bonafini Denise ITAVR2274 1 1 1 150
1383. Jirousek Petra AUTHG2242 1 1 1 130
1383. Pecháčková Vanda CZE055737 C Panteři České Budějovice 1 1 1 130
1383. Lamošová Dagmar CZE002924 A DC Brooklyn Havířov 1 1 1 130
1383. Kynzlová Hedvika CZE006176 A Mnichovo Hradiště 1 1 1 130
1383. Havlíková Monika CZE039887 Náchod 1 1 1 130
1383. Buzková Zuzana SVK030264 1 1 1 130
1383. Pätzold Tamara GERDA0078 1 1 1 130
1383. Bělovská Hana CZE056756 Ústí nad Labem 1 1 1 130
1383. Slováková Jitka CZE013302 D DC Divočák Krásno 1 1 1 130
1383. Balážová Juliána CZE016211 B Mamlas Heřmanov 1 1 1 130
1383. Zhorná Ivana CZE056286 Těmice 1 1 1 130
1383. Augustinová Anna 1964 CZE009208 Kájovská Trojka 1 1 1 130
1383. Eliášková Zuzana CZE007946 B DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 130
1459. Pincová Anna CZE048063 C ATF Kostelní Hlavno z.s. 1 1 1 110
1459. Stucki Miriam SUI290175 1 1 1 110
1459. Kudrnová Lucie CZE059272 1 1 1 110
1459. Dvořáková Monika 2003 CZE053359 Lety 1 1 1 110
1459. Nicoletti Luana ITA 1 1 1 110
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2018 00:21

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.7.2018 00:21:17