Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2174)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2174 | Turnajů: 6192

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
300. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram 1 1 1 1 950
414. Balnohová Petra CZE027572 Humpolec 1 1 1 1 300
575. Šolcová Petra CZE030037 C Penalta Chrudim 1 1 1 850
648. Chudárková Drahomíra CZE059526 Twister Kroměříž 1 1 1 750
716. Žáková Silvie CZE000859 Farao team T.Sviny 1 1 1 650
825. Kavková Michaela CZE000779 B Slza olomouc 1 1 1 550
929. Plechatá Anna CZE059227 Dušejov 1 1 1 450
929. Šimůnková Veronika CZE000520 Ropuchy Č.Budějovice 1 1 1 450
1032. Knížová Michaela CZE057674 Nedakonice 1 1 1 350
1032. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 1 350
1032. Císařová Klára CZE055745 Travčice 1 1 1 350
1032. Pekárková Eva CZE038844 1 1 1 350
1032. Kocmanová Lucie CZE037710 B Mexičani Biskupice 1 1 1 350
1032. Vrbová Lucie CZE052956 D Vokotrop Pardubice 1 1 1 350
1032. Benedíková Světlana CZE015115 Moravský Písek 1 1 1 350
1142. Soušková Eva CZE055986 Písek 1 1 1 250
1142. Hodková Jana CZE003874 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 1 250
1142. Snopková Pavla CZE042952 D DC Rozvědčíci Dobřany 1 1 1 250
1142. Žáková Erika CZE052627 C ŠK Drtič Sedliště 1 1 1 250
1142. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 1 1 250
1142. Vacková Michala CZE042819 A Lucky Darts Jičín 1 1 1 250
1142. Farková Martina CZE059360 1 1 1 250
1169. Nagapetyants Känzig SUI280378 1 1 1 230
1169. Steinbach Elisabeth AUTHG0032 1 1 1 230
1169. Klein-Kemp Sonny LUX511505 1 1 1 230
1250. Stoop Jeannette SUI270860 1 1 1 190
1287. Tröger Daniela GERDA0350 1 1 1 170
1287. Bozáňová Ilona CZE016831 D DC Devils Hradec Králové 1 1 1 170
1328. Bonafini Denise ITAVR2274 1 1 1 150
1328. Šmídová Hana CZE049047 C Chrobolská Ellytta 1 1 1 150
1328. Košařová Markéta CZE023339 C DC Bernard Kuželna Rosice 1 1 1 150
1328. Soukupová Andrea CZE051906 C Šelmy Bedihošť 1 1 1 150
1381. Slováková Jitka CZE013302 D DC Divočák Krásno 1 1 1 130
1381. Pätzold Tamara GER 1 1 1 130
1381. Havlíková Monika CZE039887 Náchod 1 1 1 130
1381. Pecháčková Vanda CZE055737 Panteři České Budějovice 1 1 1 130
1381. Eliášková Zuzana CZE007946 B DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 130
1381. Balážová Juliána CZE016211 B Mamlas Heřmanov 1 1 1 130
1381. Kynzlová Hedvika CZE006176 A Mnichovo Hradiště 1 1 1 130
1381. Augustinová Anna 1964 CZE009208 Kájovská Trojka 1 1 1 130
1381. Lamošová Dagmar CZE002924 A DC Brooklyn Havířov 1 1 1 130
1381. Bůžková Zuzana SVK010238 Žilina 1 1 1 130
1381. Jirousek Petra AUTHG2242 1 1 1 130
1381. Bělovská Hana CZE056756 Ústí nad Labem 1 1 1 130
1381. Zhorná Ivana CZE056286 Těmice 1 1 1 130
1458. Dvořáková Monika 2003 CZE053359 Lety 1 1 1 110
1458. Stucki Miriam SUI290175 1 1 1 110
1458. Gürtler Jana CZE000110 C Vokuswedle Praha 1 1 1 110
1458. Pincová Anna CZE048063 C ATF Kostelní Hlavno z.s. 1 1 1 110
1458. Kudrnová Lucie CZE059272 1 1 1 110
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 10:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 10:04:38