Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2055)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2055 | Turnajů: 5652

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 4 11 18 61 17 030
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 3 11 17 29 16 660
3. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 3 4 11 18 26 14 970
4. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 3 3 11 17 102 14 000
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 4 9 16 16 12 685
6. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 3 4 11 18 33 12 390
7. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 2 10 15 15 11 300
8. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 4 11 17 46 11 290
9. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 2 3 4 9 9 11 170
10. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 3 2 5 5 10 940
11. Sedláčková Jana 1987 CZE047936 A DC Easy Game 3 3 11 17 83 10 860
12. Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal 3 4 11 18 43 10 570
13. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 3 3 11 17 19 10 140
14. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 3 11 17 31 9 880
15. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 3 4 11 18 74 9 710
16. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 4 11 18 85 9 645
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 4 11 18 88 9 510
18. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 3 3 9 500
19. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 4 1 7 7 9 350
20. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 4 11 18 52 9 250
21. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 11 18 36 9 010
22. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 3 11 17 43 8 900
23. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 11 18 62 8 825
24. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 3 1 3 7 7 8 540
25. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 4 11 18 54 8 400
26. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 4 8 15 17 8 340
27. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 3 4 11 18 131 8 230
28. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 2 3 11 16 38 8 205
29. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 10 16 16 8 160
30. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 2 4 11 17 67 8 110
31. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 11 18 23 7 910
32. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 4 11 18 69 7 750
33. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 3 4 11 18 76 7 550
34. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 4 11 18 119 7 510
35. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 2 4 11 17 60 7 450
36. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 3 4 11 18 25 7 425
37. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 3 4 11 18 19 7 310
38. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 3 4 11 18 28 6 835
39. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 11 17 75 6 745
40. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 3 4 11 18 66 6 700
41. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 4 11 18 32 6 680
42. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 4 11 18 64 6 590
43. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 2 2 11 15 33 6 530
44. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 3 4 11 18 51 6 415
45. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 3 11 15 36 6 380
46. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 3 3 11 17 20 6 360
47. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 4 7 12 13 6 330
48. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 3 7 7 6 090
49. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov 2 4 9 15 17 6 045
50. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř) 3 4 9 16 18 5 820
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 09:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 10:01:38