Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (2101-2150/2184)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 2184 | Turnajů: 6195

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1938. Skalíková Šárka CZE058094 Brno 1 1 1 30
1938. Tylová Barbora CZE040198 DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
1938. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 1 1 1 30
1938. Kučerová Nikola CZE029917 Brutální Nikita Hradec Králové 1 1 1 30
1938. Vítová Romana CZE056590 Žacléř 1 1 1 30
1938. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 1 1 30
1938. Senková Aneta CZE021518 Šviháci Strakonice 1 1 1 30
1938. Hamplová Tereza CZE047541 Darts club Max MB Mladá Boleslav 1 1 1 30
1938. Flégelová Barbora CZE057139 1 1 1 30
1938. Kopačová Romana CZE053555 1 1 1 30
1938. Hübnerová Iveta CZE050686 1 1 1 30
1938. Vaníčková Kristýna CZE059061 1 1 1 30
1938. Gavalcová Kristýna CZE053164 Hradec Králové 1 1 1 30
1938. Brožová Eva CZE055327 Lety 1 1 1 30
1938. Vachlová Zuzana CZE057408 1 1 1 30
1938. Havlíková Jana CZE056547 1 1 1 30
1938. Šustáčková Veronika CZE054254 Brno 1 1 1 30
1938. Štěpánová Veronika CZE039704 A SK Vlčáci Hradec Králové 1 1 1 30
1938. Stachová Marie CZE050305 1 1 1 30
1938. Gabrišková Lucie CZE043977 Karlovy vary 1 1 1 30
1938. Pavlistová Jana CZE040464 Náchod 1 1 1 30
1938. Malenová Hana CZE037286 Třebíč 1 1 1 30
1938. Svobodová Jana CZE059445 Brno 1 1 1 30
1938. Pospíšilová Petra CZE058040 Hluboká u Borovan 1 1 1 30
1938. Kazlepková Jiřina CZE048872 B Hamerské kladivo 1 1 1 30
1938. Urbanová Simona CZE056462 Most 1 1 1 30
1938. Bébrová Aneta CZE056681 1 1 1 30
1938. Holoušová Martina CZE055782 Valdice 1 1 1 30
1938. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 30
1938. Gregorová Michaela CZE058634 1 1 1 30
1938. Kerimová Lenka CZE057028 1 1 1 30
1938. Kalendová Nela CZE058483 Brno 1 1 1 30
1938. Pavelková Renata CZE058731 C Retro šipky Lišov 1 1 1 30
1938. Ogrocká Anna CZE057342 Ostrava 1 1 1 30
1938. Hrbková Tereza CZE030677 Praha 8 1 1 1 30
1938. Linhartová Ludmila CZE034408 C 1 1 1 30
1938. Plášková Anna CZE037049 Nová Červená voda 1 1 1 30
1938. Mojžíšová Anna CZE056917 Žatec 1 1 1 30
1938. Poláková Nikola CZE060114 1 1 1 30
1938. Vendlová Eliška CZE032335 1 1 1 30
1938. Quast Hana CZE057606 1 1 1 30
1938. Navrátilová Lenka CZE058408 1 1 1 30
1938. Charvátová Dáda CZE057325 1 1 1 30
1938. Jůzová Štepanka CZE056897 1 1 1 30
1938. Vybíralová Erika CZE050794 Úsobrno 1 1 1 30
1938. Bušová Petra CZE056484 1 1 1 30
1938. Krkošková Lenka CZE059167 Most 1 1 1 30
1938. Hegerová Veronika CZE055978 Milenov 1 1 1 30
1938. Janů Dana CZE054733 C Pivetka Gang Sezimovo Ústí 1 1 1 30
1938. Prchalová Ilona CZE056336 Dobranov 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 03:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 03:02:05