Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (2101-2150/2174)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 2174 | Turnajů: 6191

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1933. Šedivá Veronika CZE047146 B Prostějov 1 1 1 30
1933. Quast Hana CZE057606 1 1 1 30
1933. Šanovcová Petra CZE057341 Ostrava 1 1 1 30
1933. Pudilová Jana CZE056262 Rtyně v Podkrkonoší 1 1 1 30
1933. Pauknerová Jana CZE057272 České Budějovice 1 1 1 30
1933. Kazlepková Jiřina CZE048872 C Hamerské kladivo 1 1 1 30
1933. Kobyláková Alena CZE006500 Praha 6 1 1 1 30
1933. Pospíšilová Petra CZE058040 Hluboká u Borovan 1 1 1 30
1933. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 1 1 1 30
1933. Vaňatová Monika CZE055731 Žabovřesky 1 1 1 30
1933. Bednářová Hana CZE059499 Litoměřice 1 1 1 30
1933. Prchalová Ilona CZE056336 Dobranov 1 1 1 30
1933. Malenová Hana CZE037286 Třebíč 1 1 1 30
1933. Charvátová Dáda CZE057325 1 1 1 30
1933. Linhartová Ludmila CZE034408 B 1 1 1 30
1933. Eberlová Pavlína CZE012121 SŠK Semafor Mladá Boleslav 1 1 1 30
1933. Ogrocká Anna CZE057342 Ostrava 1 1 1 30
1933. Filipská Dominika CZE059189 Boskovice 1 1 1 30
1933. Rybáková Anna CZE056179 Plzeň H 1 1 1 30
1933. Dustówková Michaela CZE059117 Frýdek-Místek 1 1 1 30
1933. Němečková Denisa CZE042876 Jindřichův Hradec 1 1 1 30
1933. Nováková Alexandra CZE055429 Štěpánov 1 1 1 30
1933. Hocková Ilona CZE052879 1 1 1 30
1933. Vacková Lenka 1994 CZE057421 1 1 1 30
1933. Hýblová Romana CZE058071 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 30
1933. Vévodová Lucie CZE059450 Sloup 1 1 1 30
1933. Ježková Nikola CZE034172 1 1 1 30
1933. Tomčíková Tereza CZE051082 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 30
1933. Šobrová Petra CZE050963 Slavče 1 1 1 30
1933. Kučová Jitka CZE057883 Brno 1 1 1 30
1933. Kvapilová Andrea Hradec Králové 1 1 1 30
1933. Benadová Radka CZE058155 Strakonice 1 1 1 30
1933. Šedivá Milana CZE039661 Hradec Králové 1 1 1 30
1933. Vendlová Eliška CZE032335 1 1 1 30
1933. Pitrmocová Věra CZE053075 1 1 1 30
1933. Jakoubková Marcela CZE056297 Třebíč 1 1 1 30
1933. Nováková Monika CZE050684 A U Ajšíra Studnice 1 1 1 30
1933. Dufková Klára CZE057489 Jičín 1 1 1 30
1933. Svobodová Anna CZE057706 Mírová 1 1 1 30
1933. Tylová Barbora CZE040198 DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
1933. Kerimová Lenka CZE057028 1 1 1 30
1933. Alexová Lucie CZE056661 Boskovice 1 1 1 30
1933. Bencová Lenka CZE059005 Bikers Bar Český Krumlov 1 1 1 30
1933. Holoušová Martina CZE055782 Valdice 1 1 1 30
1933. Maixnerová Eva CZE044032 Krásno 1 1 1 30
1933. Makarová Lucie CZE031664 B Liga Vyjímečných Svitavy 1 1 1 30
1933. Alinová Katka CZE058655 Čehovice 1 1 1 30
1933. Kučerová Nikola CZE029917 Brutální Nikita Hradec Králové 1 1 1 30
1933. Šotková Dana CZE029985 Podprouďáci Lety 1 1 1 30
1933. Šebestová Michaela CZE050743 C Classic Park Ostrava 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 10:35

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 10:35:33