Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (2001-2050/2174)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2174 | Turnajů: 6192

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1932. Eberlová Pavlína CZE012121 SŠK Semafor Mladá Boleslav 1 1 1 30
1932. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 1 1 1 30
1932. Pospíšilová Petra CZE058040 Hluboká u Borovan 1 1 1 30
1932. Hátlová Kateřina CZE047011 D Radim 1 1 1 30
1932. Štěpánová Veronika CZE039704 SK Vlčáci Hradec Králové 1 1 1 30
1932. Hýblová Romana CZE058071 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 30
1932. Kaňová Marta CZE040734 D DC ALEX SOKOLOV 1 1 1 30
1932. Salamon Monika CZE059088 Brno 1 1 1 30
1932. Mikundová Aneta CZE031797 Trutnov 1 1 1 30
1932. Petříková Šárka CZE057467 Český Krumlov 1 1 1 30
1932. Šebestová Michaela CZE050743 C Classic Park Ostrava 1 1 1 30
1932. Wenzelová Kristýna CZE057870 1 1 1 30
1932. Jirsová Kateřina CZE059482 1 1 1 30
1932. Šotková Dana CZE029985 Podprouďáci Lety 1 1 1 30
1932. Vaňatová Monika CZE055731 Žabovřesky 1 1 1 30
1932. Krulická Daniela CZE058972 Přídolí 1 1 1 30
1932. Heinzová Soňa CZE042747 Ložisková mafie Pšov 1 1 1 30
1932. Kučová Jitka CZE057883 Brno 1 1 1 30
1932. Zajkašová Jitka CZE048472 C Hrušky Litvínov 1 1 1 30
1932. Tomčíková Tereza CZE051082 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 30
1932. Kostková Barbora CZE048566 D DC ALBI Jáchymov 1 1 1 30
1932. Veselá Karin CZE039145 C Pionýři slepých uliček Praha 1 1 1 30
1932. Willmannová Marcela CZE029524 D Grácie Brno 1 1 1 30
1932. Tothová Nikol CZE058540 Brno 1 1 1 30
1932. Hocková Ilona CZE052879 1 1 1 30
1932. Michalčíková Barbora CZE025492 Praha 8 1 1 1 30
1932. Vachlová Zuzana CZE057408 1 1 1 30
1932. Jandusová Mariana CZE038038 1 1 1 30
1932. Fialová Hana CZE053686 C Chrobolská Ellytta 1 1 1 30
1932. Hrbková Tereza CZE030677 Praha 8 1 1 1 30
1932. Dustówková Michaela CZE059117 Frýdek-Místek 1 1 1 30
1932. Nováková Klára CZE053036 Letovice 1 1 1 30
1932. Bednářová Hana CZE059499 Litoměřice 1 1 1 30
1932. Liiva Aili CZE057874 1 1 1 30
1932. Křivánková Zdeňka CZE056521 Otnice 1 1 1 30
1932. Chlípková Irena CZE057903 1 1 1 30
1932. Maixnerová Eva CZE044032 Krásno 1 1 1 30
1932. Kubáčková Oldřiška CZE051523 C Nevím Černovír 1 1 1 30
1932. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 1 1 1 30
1932. Bočková Bára CZE038680 Jirkov 1 1 1 30
1932. Šobrová Petra CZE050963 Slavče 1 1 1 30
1932. Pohlová Lucie CZE042385 Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 30
1932. Krkošková Lenka CZE059167 Most 1 1 1 30
1932. Zahálková Daniela CZE051369 ŠK Kaštani Malonty 1 1 1 30
1932. Alexová Lucie CZE056661 Boskovice 1 1 1 30
1932. Augustinová Michaela CZE017677 Kájovská Trojka 1 1 1 30
1932. Gabrišková Lucie CZE043977 Karlovy vary 1 1 1 30
1932. Urbanová Simona CZE056462 Most 1 1 1 30
1932. Ježková Nikola CZE034172 1 1 1 30
1932. Dragounová Jana 1984 CZE007057 Bílina 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 00:37

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 00:37:47