Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2088)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2088 | Turnajů: 5746

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 4 11 18 62 17 070
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 3 11 17 29 16 660
3. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 3 4 11 18 28 15 110
4. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 3 4 11 18 104 14 770
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 4 9 16 16 12 685
6. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 10 16 16 12 450
7. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 3 4 11 18 33 12 390
8. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 2 4 4 10 10 12 020
9. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 4 11 17 47 11 310
10. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 3 4 11 18 20 11 190
11. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 3 2 5 5 10 940
12. Sedláčková Jana 1987 CZE047936 A DC Easy Game 3 3 11 17 83 10 860
13. Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal 3 4 11 18 43 10 570
14. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 1 4 4 10 350
15. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 4 11 18 45 9 950
16. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 3 11 17 31 9 880
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 4 1 7 8 9 850
18. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 3 4 11 18 77 9 830
19. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 4 11 18 88 9 645
20. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 4 11 18 88 9 510
21. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 11 18 38 9 450
22. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 4 11 18 52 9 250
23. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 11 18 63 9 025
24. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 10 16 17 8 660
25. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 4 8 15 18 8 640
26. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 3 1 3 7 7 8 540
27. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 3 4 11 18 133 8 530
28. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 4 11 18 54 8 400
29. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 2 3 11 16 38 8 205
30. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 2 4 11 17 67 8 110
31. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 11 18 24 7 910
32. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 4 11 18 71 7 850
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 3 4 11 18 27 7 585
34. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 3 4 11 18 76 7 550
35. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 4 11 18 122 7 510
36. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 2 4 11 17 63 7 450
37. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 3 4 11 18 20 7 330
38. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 3 4 11 18 28 6 835
39. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 11 17 78 6 765
40. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 3 4 11 18 66 6 700
41. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 4 11 18 32 6 680
42. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 3 3 11 17 21 6 660
43. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 4 11 18 64 6 590
44. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 2 2 11 15 35 6 550
45. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 3 4 11 18 52 6 515
46. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 3 11 15 36 6 380
47. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 3 3 11 17 20 6 360
48. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 3 4 11 18 33 6 330
48. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 4 7 12 14 6 330
50. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 2 4 8 8 6 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 07:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 08:00:30