Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2153)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2153 | Turnajů: 6107

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 3 4 11 18 34 17 650
2. Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha) 3 4 11 18 68 17 290
3. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno 3 4 11 18 31 15 110
4. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 3 4 11 18 115 14 910
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 3 4 9 16 16 12 685
6. Dvořáková Šárka 1986 CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 3 3 10 16 16 12 450
7. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 3 4 11 18 34 12 390
8. Císařová Jitka CZE002445 A DC Marná snaha Bystřice n P. 2 4 4 10 10 12 020
9. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 4 11 17 51 11 310
10. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 3 4 11 18 24 11 270
11. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 3 2 5 5 10 940
12. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 3 4 11 18 49 10 890
13. Sedláčková Jana 1987 CZE047936 A DC Easy Game 3 3 11 17 93 10 880
14. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 3 1 4 4 10 350
15. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 4 11 18 98 10 130
16. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 4 11 18 51 10 110
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 4 11 18 59 10 050
18. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 2 4 2 8 9 9 940
19. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 3 11 17 32 9 880
20. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 3 4 11 18 87 9 830
21. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 4 11 18 95 9 665
22. Sukupová Jana CZE036070 A Gladiátors Lošany 3 4 11 18 38 9 450
23. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 3 4 11 18 68 9 025
24. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 4 10 16 17 8 660
25. Hlavatá Eliška CZE045772 A (Vichřice z Ještědu) 3 4 8 15 19 8 640
26. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 3 4 11 18 140 8 630
27. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři 3 1 3 7 7 8 540
28. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 4 11 18 62 8 500
29. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 2 4 11 17 68 8 210
30. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 2 3 11 16 42 8 205
31. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 4 11 18 74 7 950
32. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 4 11 18 28 7 930
33. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 2 4 11 17 68 7 650
34. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 3 4 11 18 29 7 610
35. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 3 4 11 18 81 7 550
36. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 4 11 18 133 7 510
37. Horáčková Irena CZE033864 A Peckaři Kokonín 3 4 11 18 22 7 330
38. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 4 11 16 46 7 270
39. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 4 11 18 75 7 190
40. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 2 3 4 9 9 7 150
41. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 4 11 18 33 6 880
42. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 2 4 11 17 80 6 865
43. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 3 4 11 18 28 6 835
44. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 3 4 11 18 22 6 830
45. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 3 4 11 18 78 6 820
46. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 3 3 11 17 21 6 660
47. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice 2 2 11 15 38 6 550
48. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 3 4 11 18 54 6 515
49. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 4 8 13 15 6 460
50. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 3 4 11 18 36 6 410
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2017 17:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.11.2017 18:00:14