Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/138)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2017 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 138 | Turnajů: 158

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 1 4 5 7 1 390
2. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 1 4 5 7 1 250
3. Holý Petr CZE054303 C OÚ Libořice 1 1 1 1 150
4. Blahník Roman CZE053507 C Kapitán Duchcov 1 4 5 11 1 030
5. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 1 4 5 11 830
6. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 1 4 5 11 670
7. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 4 4 13 660
8. Brudna Josef CZE007352 C Sportklub Ohníč 4 4 7 620
9. Obr Jiří CZE008209 C Formani Duchcov 4 4 6 560
9. Weiner Rudolf CZE014517 C Sportklub Ohníč 4 4 5 560
11. Juris Jan CZE057115 C Metro music club 4 4 10 540
12. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 4 4 7 520
12. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 4 4 8 520
14. Dubický Josef CZE016527 C Sportklub Ohníč 4 4 6 500
14. Zimmermann Erich CZE037913 C OÚ Libořice 1 1 2 2 500
14. Procházka Jaroslav CZE052188 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 4 4 16 500
17. Malkus Vlastimil CZE052482 C OÚ Libořice 1 1 2 2 480
17. Kuchta Miroslav CZE053109 C Metro music club 4 4 12 480
19. Šanoba Jan CZE003392 C Kotelníci Most 4 4 6 460
19. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 4 4 5 460
21. Blažek Petr CZE040978 C OÚ Libořice 1 1 1 450
22. Brokeš Martin CZE054956 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 4 4 7 440
23. Hájek Otto CZE055126 C Kapitán Duchcov 4 4 8 420
23. Bradáč Marek CZE000728 C Zálesáci Chomutov 4 4 6 420
23. Kotner Karel CZE043433 C Špuntíci Most 4 4 6 420
26. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 3 3 11 410
27. Tůma Dalibor CZE033813 C Metro music club 4 4 10 400
27. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 4 4 5 400
29. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 3 3 6 390
29. Repetný Pavel CZE040739 C Sportklub Ohníč 3 3 6 390
31. Sajda Josef CZE032383 C Metro music club 4 4 8 380
31. Moulis Michal CZE000711 C EKS - Neuděláš nic Most 4 4 7 380
33. Pavelka Jaroslav CZE054331 C Čeští lvi Mimoň 4 4 6 360
33. Valovič Marek CZE052712 C Čeští lvi Mimoň 4 4 10 360
33. Škárka Tomáš CZE051036 C Gumídci Litoměřice 4 4 12 360
33. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 4 4 15 360
37. Vaja Martin CZE030878 C Hrozen Ploskovice 1 1 1 350
37. Salák Jan CZE054939 C Čeští lvi Mimoň 1 1 1 350
37. Čížkovský Zdeněk CZE001712 C Gigant Team Krásný Dvůr 1 1 1 350
40. Audy Augustin CZE052189 C Čeští lvi Mimoň 2 2 5 340
40. Šváb Petr CZE052706 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 4 4 13 340
40. Fišer Tomáš CZE054304 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 4 4 8 340
43. Palička Tomáš CZE054093 C Arsenal Most 3 3 13 330
44. Selinger Jiří CZE054332 C Čeští lvi Mimoň 4 4 5 320
44. Korený Martin CZE052707 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 4 4 4 320
44. Jeřábek Jiří CZE051195 C Metro music club 4 4 11 320
44. Korba Jan CZE051900 C Kapitán Duchcov 4 4 10 320
48. Žídek Martin CZE052320 C Magistři Duo Most 2 2 4 300
48. Kindl Miloš CZE014545 C Sportklub Ohníč 4 4 8 300
48. Novák Milan CZE051899 C Kapitán Duchcov 4 4 6 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:02

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:02:58