Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/62)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁKYNĚ 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 62 | Turnajů: 136

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 11 13 19 3 680
2. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 2 11 13 49 2 070
3. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 2 4 6 9 1 980
4. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 11 13 43 1 750
5. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 2 2 4 4 1 660
6. Karbanová Barbora CZE055203 1 1 4 6 6 1 630
7. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 11 12 55 1 260
8. Třísková Aneta CZE057191 Asterix Nový Bor 1 11 12 54 1 160
8. Vondráková Eliška CZE057099 Trutnov 2 2 4 4 1 160
10. Šindelářová Karolína CZE055635 1 2 3 3 1 020
11. Kellerová Veronika CZE055747 Travčice 2 2 2 1 000
12. Kučerová Marie CZE054466 Opatov 9 9 9 930
13. Jebousková Barbora CZE052147 Opatov 11 11 11 910
14. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 3 5 6 890
15. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 1 3 4 4 840
16. Janischová Nikol CZE052146 Damníkov 9 9 9 810
17. Staňková Anna CZE057596 České Budějovice 2 1 3 3 770
18. Jírů Veronika CZE055325 2 2 3 700
18. Raková Michaela CZE050787 Olomouc 1 1 1 700
20. Brožová Eva CZE055327 Lety 2 2 4 4 640
21. Bartoňová Natálie CZE052401 Nová Ves 8 8 8 620
22. Brabcová Nela CZE057410 1 1 2 2 570
22. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 1 2 3 3 570
24. Černá Natálie CZE053362 Lety 1 2 3 3 530
25. Kopčová Viktorie CZE057190 Proboštov 2 2 2 500
25. Hrubá Michaela CZE054033 Tovačov 1 1 1 500
25. Hradiská Adéla CZE052448 8 8 8 500
28. Svobodová Adéla CZE057101 Trutnov 1 1 2 2 480
29. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 1 1 450
30. Červenková Lucie CZE055326 Lety 1 2 3 3 430
31. Chládková Eliška CZE059016 1 1 2 2 400
32. Feklová Kristýna CZE056698 Stod 1 1 2 2 380
33. Nechvátalová Šárka CZE057173 3 3 3 370
34. Maříková Anežka CZE057365 3 3 3 330
35. Weintragerová Anna CZE057100 Starý Rokytník 1 2 3 3 310
36. Košťálová Aneta CZE057098 Pilníkov 1 1 2 2 300
36. Izáková Adéla CZE059015 Velký Třebešov 1 1 2 2 300
38. Kocmanová Nikol CZE057171 3 3 3 290
39. Kocmanová Iveta CZE057174 4 4 4 260
40. Vandasová Klára CZE057597 1 1 1 250
41. Skalická Nikol CZE059108 Lanškroun 2 2 2 220
42. Březinová Markéta CZE057364 2 2 2 200
43. Nagelová Denisa CZE050389 Stařič 5 5 5 170
43. Nechvátalová Klára CZE057177 3 3 3 170
43. Okrouhlíková Marie CZE057178 3 3 3 170
46. Hejlová Šárka CZE054239 Damníkov 2 2 2 160
46. Valterová Adéla CZE058399 Velký Třebešov 4 4 4 160
48. Okrouhlíková Sára CZE057179 3 3 3 150
48. Kudláčková Simona Most 3 3 3 150
50. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 4 4 4 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 09:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 09:38:47