Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/75)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 75 | Turnajů: 275

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 11 12 17 3 975
2. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 23 3 490
3. Bidlová Klára CZE052360 D Bulls Pardubice 1 11 12 36 3 400
4. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 11 13 77 2 390
5. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 30 2 230
6. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 3 4 1 910
6. Tancošová Štěpánka CZE053580 Dudák České Budějovice 2 11 13 30 1 910
8. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 1 2 4 4 1 520
9. Dörrerová Markéta CZE059323 Ex na Ex 11 11 19 1 170
10. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 1 1 2 1 050
11. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 2 2 1 000
12. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 11 11 16 950
13. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 3 4 4 920
14. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 11 11 20 830
15. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 11 11 24 790
16. Karbanová Barbora CZE055203 1 8 9 9 770
17. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 3 4 4 760
18. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 11 11 42 670
19. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 11 11 28 630
20. Feklová Denisa CZE055875 ŠK Pevná Ručka Stod 8 8 8 620
21. Štěpánová Veronika CZE060089 Black Benešov n/P. 11 11 17 590
21. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 11 11 44 590
23. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 2 3 3 570
23. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 11 11 16 570
25. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
26. Hrušková Kateřina CZE058125 8 8 8 420
27. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 2 3 4 390
28. Břeňová Veronika CZE055797 Havlíčkův Brod 1 1 1 350
29. Šusterová Klára CZE060516 1 1 1 250
29. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 250
31. Langhansová Lucie CZE060105 Saloon Brandýs nad Labem 4 4 5 220
32. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 3 3 3 210
32. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 5 5 5 210
34. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 6 6 6 200
35. Kolečková Monika CZE051890 Brno 5 5 5 190
35. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
37. Chmelová Jaroslava CZE058816 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 3 3 3 130
37. Pitrová Michaela CZE061181 3 3 3 130
39. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 3 3 3 110
40. Tichá Tereza CZE054403 Brno 2 2 2 100
40. Novotná Karolína CZE048393 D Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 2 2 2 100
40. Sedláčková Gabriela CZE060936 Hlinsko 2 2 2 100
43. Šolínová Jana CZE061420 Běleč n.O. 3 3 3 90
44. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 2 2 2 80
44. Trojáková Natálie CZE057914 Benešov nad Černou 2 2 2 80
46. Heinzlová Vendula CZE037458 Hluboká u Borovan 1 1 1 70
46. Horňáčková Kateřina CZE052282 C Herna Bar Trávníky 1 1 1 70
46. Andrasová Veronika CZE045234 Praha 1 1 2 70
46. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
50. Kolářová Tereza CZE061242 Draci Černovír 2 2 2 60
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.9.2018 03:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.9.2018 03:22:23