Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 67 | Turnajů: 259

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 11 12 16 4 020
2. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 24 3 490
3. Bidlová Klára CZE052360 D Shadow Darts Pardubice 1 11 12 28 3 360
4. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 11 13 78 2 350
5. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 1 1 11 13 31 2 210
6. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 3 4 1 910
7. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 1 5 7 7 1 630
8. Tancošová Štěpánka CZE053580 Soběslav 1 11 12 27 1 560
9. Dörrerová Markéta CZE059323 Queens of Excalibur 11 11 19 1 170
10. Hochmanová Karolína CZE033782 Brno 1 1 2 1 050
11. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 2 2 1 000
12. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha 1 3 4 4 920
13. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 3 4 4 880
14. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 11 11 12 810
15. Karbanová Barbora CZE055203 1 6 7 7 670
16. Klusáčková Šárka CZE048901 B Vonoklasy 26 9 9 9 630
16. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 11 11 29 630
18. Svobodová Eliška CZE057102 Trutnov 1 3 4 4 620
18. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 8 8 8 620
20. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 11 11 14 610
21. Štěpánová Veronika CZE060089 Děčín 11 11 17 590
22. Dvořáková Monika CZE053359 Lety 1 1 1 550
22. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 11 11 11 550
24. Hrušková Kateřina CZE058125 11 11 11 530
25. Trojáková Natálie CZE057914 Benešov nad Černou 11 11 11 510
26. Novotná Zuzana CZE049993 Pardubice 11 11 11 410
27. Merxbauerová Lucie CZE055859 1 2 3 4 390
28. Chmelová Jaroslava CZE058816 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 9 9 9 370
29. Břeňová Veronika CZE055797 Havlíčkův Brod 1 1 1 350
30. Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice 6 6 6 320
31. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 250
31. Šusterová Klára CZE060516 1 1 1 250
33. Langhansová Lucie CZE060105 Stará Boleslav 4 4 5 220
34. Kovárnická Veronika CZE056069 5 5 5 190
34. Kolečková Monika CZE051890 Brno 5 5 5 190
36. Kopecká Tereza CZE058343 Horoušany 5 5 5 150
37. Vondráková Eliška CZE057099 Trutnov 1 1 1 130
37. Vokounová Martina CZE055374 Charvatce 3 3 3 130
39. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 3 3 3 110
40. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 2 2 80
40. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 2 2 2 80
40. Hujerová Sabina Jablonec nad Nisou 2 2 2 80
40. Kalendová Nela CZE058483 Brno 2 2 2 80
44. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 70
44. Novotná Karolína CZE048393 D Hazmburské Saně Lkáň 1 1 1 70
44. Horňáčková Kateřina CZE052282 C Herna Bar Trávníky 1 1 1 70
44. Andrasová Veronika CZE045234 Praha 1 1 2 70
48. Šnejdarová Jitka CZE060106 2 2 2 60
49. Pešková Aneta CZE056353 Lidmaň 1 1 1 50
49. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 01:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 01:32:06