Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 307

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 1 1 11 13 45 5 440
2. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 1 2 11 14 43 5 220
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 11 15 30 4 360
4. Moťka Jakub CZE050788 C Buldok Unčovice 1 1 3 5 6 4 140
5. Gregor Roman CZE056574 B DC Holoubkov 1 11 12 37 3 040
6. Hrbáček Dominik CZE057673 B Twister Kroměříž 1 1 6 8 8 2 950
7. Hochman Pavel CZE047724 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 2 2 2 400
8. Hochman Václav CZE037789 Brno 1 1 1 3 3 2 320
9. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 2 11 13 103 2 130
10. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 2 11 13 39 2 090
11. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 8 10 10 2 060
12. Vysloužil Libor CZE059157 Krumsín 1 1 2 2 1 950
13. Vondrák Vojtěch CZE055205 1 1 5 7 7 1 860
14. Rom Filip CZE054590 D Teplice 2 7 9 10 1 710
15. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 2 2 5 5 1 610
16. Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové 2 5 7 7 1 570
17. Linhart Tomáš CZE056491 České Budějovice 2 2 4 5 1 220
18. Hais Jan CZE055861 1 2 3 3 1 120
19. Hochman Marek CZE057260 Vejprnice 1 1 2 2 1 100
20. Ladman Matyáš CZE053364 Lety 2 3 5 5 1 070
21. Vodák Adam CZE059522 Bystřice nad Pernštejnem 1 1 1 1 050
21. Lorko Jiří CZE051035 B Top Citrus Jizbice 1 1 1 1 050
21. Fára Matěj CZE053360 Lety 2 3 5 5 1 050
21. Kostřiba Vojtěch CZE059382 Opava 1 1 1 1 050
25. Rypáček Radim CZE058902 C DC Devils Prachatice 1 11 12 12 1 000
25. Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha 1 1 5 7 7 1 000
27. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 2 3 3 990
28. Lukš Dominik CZE053888 Habří 1 11 12 22 900
29. Chládek Tomáš CZE059014 Česká Skalice 2 2 4 4 780
29. Mňačko Matyáš CZE055862 1 2 3 3 780
31. Šipula David CZE059158 D Angry Birds Olomouc 1 1 2 2 750
32. Martynjuk Roman CZE053818 Anenská Studánka 9 9 9 730
32. Pilař Luboš CZE057211 D Noční Můry Most 11 11 65 730
34. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 1 1 650
34. Baumruk Filip CZE054062 B DC Beseda Dobřany 1 1 1 650
34. Pech Libor CZE049496 Dušejov 1 1 1 650
34. Fila Tomáš CZE059354 1 1 1 650
34. Slezáček Samuel CZE055833 Blansko 11 11 20 650
39. Šimon Šimon CZE057385 Boskovice 11 11 14 590
40. Whitehead Josh CZE055655 Charvatce 11 11 13 570
41. Šotek Štěpán CZE053361 Lety 1 3 4 4 560
42. Moškvan Vladimír CZE045519 Brno 1 1 1 550
43. Janisch Erik CZE053821 Damníkov 11 11 11 510
44. Dubský Ondřej CZE058337 10 10 10 500
45. Jobák Adam CZE057124 Luková 6 6 6 460
46. Varga Matěj CZE052223 Jezdovice 1 1 1 450
46. Málek David CZE052221 Jezdovice 1 1 1 450
46. Vodička Matěj CZE057189 Proboštov 1 1 1 450
46. Málek Petr CZE054630 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 450
50. Erben Matěj CZE057165 5 5 5 390
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 10:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 10:00:34