Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽÁKYNĚ 2018

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 56 | Turnajů: 219

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 1 2 11 14 66 4 950
2. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 2 11 14 61 4 110
3. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice 1 2 11 14 21 3 290
4. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 1 2 11 14 94 3 210
5. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 11 12 94 2 330
6. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 2 7 10 14 2 150
7. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 2 11 13 42 1 470
8. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 2 8 10 12 1 280
9. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 2 11 13 29 1 270
10. Jebousková Barbora CZE052147 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 1 11 12 55 1 260
11. Staňková Anna CZE057596 České Budějovice 2 2 2 1 100
12. Čeligová Vendula CZE060872 Ostrava 1 2 3 4 1 000
13. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 11 11 70 930
14. Kropáčková Natálie CZE060448 2 6 8 9 920
15. Janischová Nikol CZE052146 ŠK.Op-Ko.VČ Damníkov 11 11 23 910
16. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 1 3 4 4 830
17. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 11 11 39 810
18. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 11 11 18 790
19. Brabcová Adéla CZE060871 1 1 1 500
19. Boledovičová Emili CZE055204 1 1 1 500
19. Šustrová Adéla CZE062162 Nový Bydžov 1 1 1 500
22. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 14 470
23. Podhrázská Nikola CZE060206 Queens of Excalibur 11 11 11 450
24. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 9 9 9 410
25. Kudláčková Simona CZE061584 Most 10 10 10 400
26. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 11 11 15 390
27. Brožová Eva CZE055327 Lety 1 1 1 350
28. Podhrázská Eliška CZE059364 Queens of Excalibur 8 8 8 340
29. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 6 6 6 300
30. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 9 9 9 290
31. Šmejkalová Jana CZE057664 3 3 3 270
32. Kučerová Marie CZE054466 Opatov 4 4 4 260
33. Maříková Anežka CZE057365 3 3 3 250
34. Kocmanová Nikol CZE057171 4 4 4 200
35. Okrouhlíková Marie CZE057178 3 3 3 190
35. Kocmanová Iveta CZE057174 3 3 3 190
35. Maříková Magdaléna CZE057366 3 3 3 190
38. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 4 4 4 180
38. Chlebounová Natálie CZE060961 Lanškroun 4 4 4 180
40. Ublická Natálie CZE060502 České Budějovice 4 4 4 140
41. Chlebounová Lucie CZE060960 Lanškroun 4 4 4 120
41. Okrouhlíková Sára CZE057179 2 2 2 120
43. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 3 3 3 110
43. Sudíková Jessica CZE062113 1 1 1 110
45. Feklová Kristýna CZE056698 Stod 2 2 2 100
45. Šinfeltová Klára CZE044400 Litoměřice 2 2 2 100
45. Nagelová Denisa CZE050389 Stařič 2 2 2 100
48. Žaludová Pavlína CZE060203 Vyškov 2 2 2 60
48. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 2 2 2 60
50. Nechvátalová Klára CZE057177 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 13:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 13:30:21